The Body Shop Kosovo

Tea Tree Purifying & Balancing Shampoo

NEW

PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM

VEGAN

Tea Tree Purifying & Balancing Shampoo

NEW

PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM

VEGAN

0/5
0 Mendime

Rifreskoni flokët me vaj me shampon tonë me xhel për pastrim dhe balancim të pemës së çajit.

E çertifikuar nga Shoqëria Vegane dhe e bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e pemës së çajit në Komunitet të Tregtisë së Drejtë, i rritur organikisht nga Kenia, shampoja jonë lë flokët dhe lëkurën e kokës të ndjehen të pastër, të pastruar dhe të gjallëruar.* Madje ndihmon në ribalancimin e vajrave të tepërt pa zhveshur flokët nga lagështia e tyre thelbësore.*

E bërë me proteinë mëndafshi Vegan, përdorni këtë shampo seriozisht freskuese si pjesë e rutinës sonë me 3 hapa Tea Tree për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Shampo jonë vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, në këtë mënyrë bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet duke përdorur regjimin e plotë të shampos, kondicionerit dhe scrub-it. Riparon dukshëm flokët. Skrabi i flokëve vjen së shpejti. Qëndroni të sintonizuar për disponueshmërinë.

** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Shampo pastruese dhe balancuese
 • E përkryer për flokë të yndyrshëm dhe skalp
 • Lërini flokët të ndjehen të pastër, të pastruar dhe të rifreskuar
 • Lëreni kokën e yndyrshëm të ndjehet i ekuilibruar*
 • Erë seriozisht të freskët dhe të pastër
 • Bërë me 93% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Vaj Pemë Çaji të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
Vaji i pemës së çajit është si uji i shenjtë për lëkurën e yndyrshme dhe me njolla, falë talentit të tij natyral pastrues.

Clear

Si përdoret

 1. Lagni flokët.
 2. Masazhoni butësisht në një sasi shampo me madhësi arre.
 3. Punoni në shkumë nga rrënja në majë.
 4. Shpërlajeni tërësisht dhe ndiqni me kondicionerin tonë për pastrimin dhe balancimin e yndyres.

Si përdoret

 1. Lagni flokët.
 2. Masazhoni butësisht në një sasi shampo me madhësi arre.
 3. Punoni në shkumë nga rrënja në majë.
 4. Shpërlajeni tërësisht dhe ndiqni me kondicionerin tonë për pastrimin dhe balancimin e yndyres.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree Purifying & Balancing Shampoo

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-2 Caprate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Glyceryl Caprylate/Caprate, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil/Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Sodium Gluconate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Menthol, Salicylic Acid, sr-Spider Polypeptide-1, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.

My Review for Tea Tree Purifying & Balancing Shampoo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.