The Body Shop Kosovo

Tea Tree Purifying & Balancing Conditioner

NEW

PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM

VEGAN

Tea Tree Purifying & Balancing Conditioner

NEW

PER FLOKE DHE SKALP TE YNDYRSHEM

VEGAN

0/5
0 Mendime

Rifreskoni flokët me kondicionerin tonë vaj nga pema e çajit për pastrimin dhe balancimin e flokut dhe skalpit.

I certifikuar nga Shoqëria Vegane dhe i bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e pemës së çajit të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Kenia dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, super kondicioneri ynë i lë flokët të ndjehen më të butë, më të lehtë, më të shëndetshëm dhe restauruar me lagështi.*

I bërë me proteinë vegane mëndafshi, përdorni këtë kondicioner seriozisht freskues si pjesë e rutinës sonë me 3 hapa Tea Tree për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Kondicioneri ynë vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, në mënyrë që bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet duke përdorur regjimin e plotë të shampos, kondicionerit dhe scrub-it. Riparon dukshëm flokët. Scrub-i i flokëve vjen së shpejti. Qëndroni të sintonizuar për disponueshmërinë.

** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Kondicioner freskues i lehtë
 • E përkryer për flokë të yndyrshëm dhe skalp
 • Lërini flokët të ndjehen më të butë, më të lehtë dhe të freskët*
 • Lëri flokët të rikthehen me lagështi*
 • Erë seriozisht të freskët dhe të pastër
 • Bërë me 97% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Aloe Vera Organike nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë
Ultra e butë dhe qetësuese për lëkurën, aloe vera është perfekte për linjën tonë të lëkurës së ndjeshme. E jona është me burim nga Meksika.

Clear

Si përdoret

 1. Në flokë të lagur dhe të pastruar, aplikoni një sasi balsam me madhësi arre.
 2. Punoni nga gjatësia e mesme deri në fund.
 3. Krehni flokët me krehërin tonë zbërthyes.
 4. Lëreni për një ose dy minuta.
 5. Shpërlajeni tërësisht.

Si përdoret

 1. Në flokë të lagur dhe të pastruar, aplikoni një sasi balsam me madhësi arre.
 2. Punoni nga gjatësia e mesme deri në fund.
 3. Krehni flokët me krehërin tonë zbërthyes.
 4. Lëreni për një ose dy minuta.
 5. Shpërlajeni tërësisht.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree Purifying & Balancing Conditioner

Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil/Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Lecithin, Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Menthol, sr-Spider Polypeptide-1, Limonene, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.

My Review for Tea Tree Purifying & Balancing Conditioner

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.