The Body Shop Kosovo

Tea Tree In-Control Hydrator

Për akne & imperfeksione

Aromë e freskët

Tea Tree In-Control Hydrator

Për akne & imperfeksione

Aromë e freskët

0/5
0 Mendime

Edhe lëkura e yndyrshme duhet hidratuar gjithashtu! Hidratuesi ynë në kontroll Tea Tree In-Control Hydrator hidraton deri në 24 orë dhe ndihmon në mbajtjen e shkëlqimit në kontroll gjatë gjithë ditës. Shtrydhni një sasi të hidratuesit tonë. Përhapeni atë në lëkurën e sapo pastruar. Përthithet menjëherë dhe shndërrohet nga një krem në një ujë hidratues super të lehtë që lë lëkurën të ndihet e freskët, e pastruar dhe pa shkëlqim. Mundësuar nga bimët, ky hidrator pastrues qetëson lëkurën me akneike dhe është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. E bërë me vaj nga Kenia, lëkura duket dukshëm më e pastër dhe më pak e shkëlqyeshme.

  • Hidratues purifikues i bërë me Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë
  • I përsosur për lëkurë akneike, lëkurë të ndjeshme
  • Përthithet menjëherë
  • Kontrollon shkëlqimin
  • Vegan

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

1. Pastroni lëkurën.
2. Shtrydhni një sasi të hidratuesit tonë.
3. Përhapeni në lëkurë. Ndjehuni të freskuar menjëherë.
4. Nuk ka nevojë të presësh, përthithet menjëherë.

Si përdoret

1. Pastroni lëkurën.
2. Shtrydhni një sasi të hidratuesit tonë.
3. Përhapeni në lëkurë. Ndjehuni të freskuar menjëherë.
4. Nuk ka nevojë të presësh, përthithet menjëherë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree In-Control Hydrator

Ujë, Propanediol, Eter Dikaprilil, Betaine, Poliakrilat Natriumi, Alkool Denat., Glicerinë, Ekstrakt gjethesh Citriodora Backhousia, Alkool Benzil, Vaj Ulliri/ Olea Europaea, Ekstrakt i lëvozhgës Salix Alba, Vaj gjethesh Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Akrilate / C10-30 Alkil Akrilit Crosspolimer, Etilheksilglicerinë, Glukonat Natriumi, Sodium Hialuronate, Pluhur lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barabdenis, Vaj Fare Calophyllum Inophyllum, Tokoferol, Acid Citrik, Citral, Limonene, Vaj farash Luledielli/ Helianthus Annuus, Citronellol, Vaj Leptospermum Petersonii.

My Review for Tea Tree In-Control Hydrator

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.