The Body Shop Kosovo

Tea Tree Anti-Imperfection Peel-Off Mask

Për akne dhe imperfeksione

Aromë e freskët

Vegan

Tea Tree Anti-Imperfection Peel-Off Mask

Për akne dhe imperfeksione

Aromë e freskët

Vegan

0/5
0 Mendime

Arrini menjëherë lëkurë më të pastër dhe të matifikuar, duke u ndjerë të dekongjestionuar në 4 hapa të thjeshtë me maskën tonë DIY Tea Tree Anti-Imperfection Peel-Off Mask. E pasuruar me vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Kenia, thjesht shtoni ujë në formulën tonë vegane, përzieni, vendosni maskën dhe hiqeni pa e prekur lëkurën.

  • Maskë DIY peel-off për fytyrën
  • Thjesht shtoni ujë, përzieni, vendosni maskën dhe hiqeni me lehtësi
  • Lëkura në çast duket më e pastër dhe e matifikuar dhe ndihet e dekongjeshtuar
  • Pasuruar me vaj Tea Tree të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Kenia
  • Vegan
  • Paketim 100% i riciklueshëm

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

Përdoreni 1-2 herë në javë për të ndihmuar në parandalimin dhe minimizimin e akneve.
1. Hiqni kapakun dhe shtoni ujë të ftohtë deri në vijën e ujit në enë.
2. Përzieni me gishta ose me Furçën tonë të Maskës së Fytyrës derisa formula të trashet.
3. Vendoseni butësisht mbi lëkurën e pastruar.
4. Lëreni të veprojë për 10-15 minuta derisa të thahet para se të hiqni butësisht.
Për të përfunduar rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me Tea Tree, së pari pastrojeni me Pastruesin e Fytyrës Skin Clarifying me Tea Tree, tonifikoni me Tonerin Matifikues të Pastrimit të Lëkurës meTea Tree dhe më pas targetoni aknet me Vajin tonë të fuqishëm Tea Tree.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree Anti-Imperfection Peel-Off Mask

Rërë Diatomaceus, Glukozë, Algin, Sulfat Kalciumi, Tetrofodium Pyrophosphate, Hidroksid Karbonati Magnezi, Kaolinë, Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Acid Salicilik, Tokoferil Acetat, Limonene, Vaj Tamanu/ Calophyllum Inophyllum, Vaj Leptospermum Petersonii, Tokoferol, CI 77288/ Okside Kromi Jeshile, CI 19140/Yellow 5.

My Review for Tea Tree Anti-Imperfection Peel-Off Mask

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.