The Body Shop Kosovo

Tea Tree Soap

Tea Tree Soap

0/5
0 Mendime

Në mënyrë efektive pastron papastërtitë. Pas përdorimit, lëkura është e pastër, e butë dhe e freskuar.

  • Pastron në mënyrë efektive lëkurën
  • Përbërës bimorë
  • Shkumë e pasur
  • Pasuruar me vaj tea tree
  • Testuar dermatologjikisht
  • Vegan
Clear

Si përdoret

Përdoreni në banjë ose dush, masazhojeni dhe shpëlajeni tërësisht.

Si përdoret

Përdoreni në banjë ose dush, masazhojeni dhe shpëlajeni tërësisht.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree Soap

Sodium Palmate, Ujë, Sodium Palm Kernelate, Glicerinë, Sorbitol, Acid Kokosi, Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Triethanolamine, Acid Etidronic, Vaj Tetrosmodium EDTA, Tokoferol, CI 19140 / Yellow 5, CI 42090 / Blue 1.

My Review for Tea Tree Soap

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.