The Body Shop Kosovo

Tea Tree Night Lotion

Për lëkurë akneike

Hidratues

Vegan

Tea Tree Night Lotion

Për lëkurë akneike

Hidratues

Vegan

0/5
0 Mendime

Locioni ynë i natës me Tea Tree ju ndihmon të përgjumeni ndërkohë që nisni rrugën rrugën për një lëkurë me pamje ëndërruese. Njollat? Koha që ky mik i vogël të fillojë punën.
Ndërsa jeni duke fjetur, lëkura juaj është në modalitetin e rikuperimit dhe është koha e përkryer për të bërë kujdesin e lëkurës. Ky locion i lehtë për natën ndihmon lëkurën tuaj të ndihet e hidratuar ndërsa thith vajin dhe sebumin e tepërt, kështu që ju të mund të zgjoheni me lëkurë të freskët që duket dhe më e ekuilibruar. Tingëllon si një ëndërr, apo jo?
Me burim nga mijëra gjethe të pemëve të çajit (Tea Tree) në Kenia, Locion i Natës me Tea Tree i The Body Shop është pasuruar me vajin e pemës së çajit të Komunitetit të Tregëtisë së Lirë. Kjo jo vetëm që ndihmon fermerët vendas, por gjithashtu financon projekte të komunitetit në zonën lokale. Është një fitues i vërtetë, dhe lëkura juaj do t’ju falënderojë.
Dhe nëse jeni në kërkim për më shumë sesa vetëm një locion nate, linja Tea Tree e the Body Shop është e mbushur me produkte të mira anti-akne.

  • Pasuruar me vajin e pemës së çajit të Komunitetit të Tregëtisë së Lirë
  • Ndihmon në ekuilibrin e yndyrës së tepërt duke e mbajtur lëkurën e yndyrshme të hidratuar
  • Formuluar për lëkurë me tendencë akneike
  • Pak kujdes për veten brenda natës për të ndihmuar në zhdukjen e akneve

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

1. Së pari, përgatiteni lëkurën me larësin e fytyrës Tea Tree Skin Clearing Facial Wash.
2. Ndiqni duke vendosur Tonerin matifikues Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner në të gjithë lëkurën.
3. Çdo natë, aplikoni Locionin e Natës me Tea Tree në të gjithë fytyrën dhe qafën tuaj me lëvizje lart. Tani në shtrat!

Si përdoret

1. Së pari, përgatiteni lëkurën me larësin e fytyrës Tea Tree Skin Clearing Facial Wash.
2. Ndiqni duke vendosur Tonerin matifikues Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner në të gjithë lëkurën.
3. Çdo natë, aplikoni Locionin e Natës me Tea Tree në të gjithë fytyrën dhe qafën tuaj me lëvizje lart. Tani në shtrat!

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree Night Lotion

Ujë, Propanediol, Glicerinë, Amidon Tapioca, Vaj Tamanu/ Calophyllum Inophyllum, Acrylamide/ Ammonium Acrylate Copolymer, Palmitat Ethilheksil, Vaj i Pemës së Çajit/Tea tree/ Melaleuca Alternifolia, Fenoksietanol, Silicë, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Dioksid Titani, Poli-izobuten, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Kopolimer, Polisorbat 20, Sorbitan Isostearat, Polymethylsilsesquioxane, Limonene, Citral, t-Butyl Alcohol, Citronellol, Vaj Leptospermum Petersonii, Tokoferol.

My Review for Tea Tree Night Lotion

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.