The Body Shop Kosovo

Tea Tree Mattifying Lotion

Tea Tree Mattifying Lotion

0/5
0 Mendime

Ka lëkurë me shkëlqim hidratimipor ka edhe lëkurë me shkëlqim yndyre – një gjë e vështirë për të ekuilibruar për lëkurat e yndyrshme. Për fat të mirë, Locioni Matifikues me Tea Tree godet në shenjë duke përthithur yndyrën e tepërt, duke e mbajtur lëkurën të hidratuar, të matifikuar dhe të lumtur siç duhet të jetë.
Por lëkura e yndyrshme thjesht duhet tharë, apo jo? Gabim! Edhe lëkura e yndyrshme ka nevojë për hidratim dhe këtu mund të ndihmojë një krem matifikues. Funksionon duke siguruar hidratimin shumë të nevojshëm pa shtuar shkëlqim në zonën T tashmë të yndyrshme (makthi më i keq i lëkurës të yndyrshme dhe akneike).
Çfarë është kaq e mrekullueshme për locionin tonë matifikues të fytyrës? Thamë se nuk do të pyesnit kurrë. Formula jonë vegane është e mbushur me vaj Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia dhe ka qenë një favorit i besueshëm në linjën tonë Tea Tree për vite me rradhë për aftësinë e tij për të ndihmuar në luftimin e thatësisë, heqjen e shkëlqimit dhe zbulimin e një lëkure më të matifikuar, me pamje më të shëndetshme. Bukur.

Locioni Matifikues me Tea Tree i The Body Shop është një krem hidratues i butë, i lehtë, që do ju ndihmojë çdo ditë që do trokasin aknet. Është jo i yndyrshëm, gjë thelbësore kur kërkoni locionin perfekt matifikues për lëkurën e yndyrshme. Dhe pasi ta keni provuar, e vetmja gjë që do të mbetet të shkëlqejë do të jetë besimi juaj nga brenda.

  • Vegan
  • Pasuruar me vaj Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë
  • Ndihmon për pastrimin e lëkurës, duke e mbajtur atë të lumtur dhe të hidratuar
  • Mban shkëlqimin në kontroll për lëkurë që duket më e matifikuar
Clear

Si përdoret

1. Hapi i parë dhe më i rëndësishëm: përgatitni lëkurën tuaj. Provoni Larësin tonë Tea Tree Skin Clearing Facial Wash dhe tonerin tonë Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner për të sjellë gjërat në rregull.
2. Shtrydhni një sasi të vogël (megjithëse i fuqishëm) të locionit matifikues me Tea Tree në duart tuaja dhe shpërndajeni në lëkurën tuaj me lëvizje të buta, për lart.

Si përdoret

1. Hapi i parë dhe më i rëndësishëm: përgatitni lëkurën tuaj. Provoni Larësin tonë Tea Tree Skin Clearing Facial Wash dhe tonerin tonë Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner për të sjellë gjërat në rregull.
2. Shtrydhni një sasi të vogël (megjithëse i fuqishëm) të locionit matifikues me Tea Tree në duart tuaja dhe shpërndajeni në lëkurën tuaj me lëvizje të buta, për lart.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree Mattifying Lotion

Ujë, Ciklopentasiloksan, Cikloheksasiloksan, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Acrylamide/Ammonium Acrylate Copolymer,Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Vaj Tamanu/ Calophyllum Inophyllum, Poliizobuten, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ekstrakt i lëvozhgës së Shelgut të Bardhë/Salix Alba, Polysorbate 20, Isostearate Sorbitan, Hidroksid Natriumi, Limonene, Laureth-4, Citral, Vaj Leptospermum Petersonii, Tokoferol.

My Review for Tea Tree Mattifying Lotion

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.