The Body Shop Kosovo

Tea Tree Body Wash

PËR LËKUR TË YNDYRSHME

VEGAN

Tea Tree Body Wash

PËR LËKUR TË YNDYRSHME

VEGAN

5/5
1 Mendime
"Kam lekure te yndryshme ne te gjithe trupin tim, kam provuar gjithcka por asgje sme ka kry pune, ky produkt me ka dal shume i mire e me ka shpetuar me puqrrat dhe yndyren e tepert ne trupin tim e sidomos ne pjesen e shpines time, ma largon te gjithen saqe nuk mundem me te mos e perdor, me thane edhe puqrrat dhe i parandalon te shfaqen. Per ju te gjithe qe keni kesi probleme me te lekure te trupit jua rekomandoj, edhe 100% i suksesshem!!!"
Lexo më shumë

Larësi ynë i Trupit për Pastrimin e Lëkurës me Tea Tree është larës i përditshëm pa sapun që nxit lëkurën të duket më e pastër. E pasuruar me vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë, lë lëkurën të ndihet e pastër dhe e freskuar.

  • Pasuruar me vajin Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia
  • Ndihmon lëkurën e trupit të duket më e pastër
  • I përshtatshëm për lëkurën akneike
Clear

Si përdoret

1. Pasi të keni shijuar disa minuta lumturi gjatë kohës së dushit, masazhoni butësisht një sasi të vogël të Larësit të Trupit për Pastrimin e Lëkurës me Tea Tree në të gjithë trupin tuaj, duke krijuar një shkumë të pasur. Sigurohuni që asnjë pjesë e juaja të mos mbetet pa fërkuar.
2. Shpëlahuni me ujë dhe buzëqeshni. Tashmë jeni në rrugën për lëkurë me pamje më të pastër.
Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.

Si përdoret

1. Pasi të keni shijuar disa minuta lumturi gjatë kohës së dushit, masazhoni butësisht një sasi të vogël të Larësit të Trupit për Pastrimin e Lëkurës me Tea Tree në të gjithë trupin tuaj, duke krijuar një shkumë të pasur. Sigurohuni që asnjë pjesë e juaja të mos mbetet pa fërkuar.
2. Shpëlahuni me ujë dhe buzëqeshni. Tashmë jeni në rrugën për lëkurë me pamje më të pastër.
Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira.

5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

BEST BODY WASH

February 2022

Kam lekure te yndryshme ne te gjithe trupin tim, kam provuar gjithcka por asgje sme ka kry pune, ky produkt me ka dal shume i mire e me ka shpetuar me puqrrat dhe yndyren e tepert ne trupin tim e sidomos ne pjesen e shpines time, ma largon te gjithen saqe nuk mundem me te mos e perdor, me thane edhe puqrrat dhe i parandalon te shfaqen. Per ju te gjithe qe keni kesi probleme me te lekure te trupit jua rekomandoj, edhe 100% i suksesshem!!!

Aida
Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree Body Wash

Ujë (Solvent / Diluent), Sodium Laureth Sulfate (Surfaktant), PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar (Emulsifikues), Polysorbate 20 (Emulsifikues), Cocamidopropyl Betaine (Surfaktant), Klorur Natriumi (Modifikues i Viskozitetit), PEG-120 Meth Dioleat (Modifikues i Viskozitetit), Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia (Shtesë Natyrore), Fenoksietanol (Konservant), Glicerinë (Humektant), Benzoat Natriumi (Konservant), Vaj Tamanu/ Calophyllum Inophyllum, Acid Citrik (Rregullues i pH), Hidroksid Natriumi (Rregullues i pH), Butil Metoksidibenzoilmetan (Absorpues i Dritës Ultravjollcë), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Vaj Leptospermum Petersonii (Përbërës Aromatizues), Tokoferol (Antioksidant), CI 19140/Yellow 5 (Colour), Karamel (Colour), CI 42090/Blue 1 (Colour).

My Review for Tea Tree Body Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.