The Body Shop Kosovo

Tea Tree Facial Wash

Për lëkurë të yndyrshme

VEGANE

Tea Tree Facial Wash

Për lëkurë të yndyrshme

VEGANE

0/5
0 Mendime

Nëse keni vërejtur ca akne në fytyrën tuaj, me siguri ka një koktej yndyre, makeup-i dhe papastërtish që grumbullohen në poret tuaja dhe lëkura juaj po bërtet për ndihmë, Larësi iFytyrës Tea Tree Skin Clearing Facial Wash është këtu për të shpëtuar ditën. Është një larës freskues për fytyrën me Tea Tree që do të ndihmojë lëkurën tuaj të gjejë ekuilibrin.

Nëse jeni të prirur ndaj mbiprodhimit të yndyrës dhe akneve, është koha ti bëni ballë me një rutinë të rregullt të kujdesit të lëkurës. Hapi i parë, takoni larësin tuaj të ri me Tea Tree. Larësi ynë i fytyrës është formuluar me lëkurën akneike në mendje, për t’ju ndihmuar të ju japë atë ndjesi të freskët. -Është shumë punëtor, vegan dhe i pasuruar me Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia. Dhe për t’I vënë kapakun larësi i fytyrës me Tea Tree i The Body Shop ka qenë një favorit i besuar për një kohë të gjatë për aftësinë e tij për të ndihmuar në heqjen e papastërtive për të zbuluar një lëkurë më të matifikuar, me pamje më të pastër.
Ju mund të shijoni atë ndjenjën e pastërtisë të lezetshme me çdo përdorim dhe të jetoni bukur e me vetëbesim çdo ditë duke ditur që ky mik i vogël po punon shumë në prapaskenë.

  • Produkt vegan
  • Pasuruar me vaj Tea Tree të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Kenia
  • Pastron thellë fytyrën
  • Shumë freskues në lëkurë
  • Delikat dhe i butë me lëkurën akneike

Vaj Tea Tree i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji Tea Tree është përbërësi magjik për lëkurat e yndyrshme dhe akneike, fale vetive të tij natyrale purifikuese.

Clear

Si përdoret

1. Spërkatni fytyrën me pak ujë të vakët. Shmangni ujin e nxehtë, i cili mund të shkaktojë skuqje të fytyrës (Uups!)
2. Masazhoni fytyrën duke larë fytyrën në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore, duke krijuar një shkumë freskuese për heqjen e papastërtive ndërsa shkumoni.
3. Shpëlajeni me kujdes fytyrën.
4. Ndiqni me Tonerin Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner për rezultatet më të mira. Përdoreni çdo ditë si pjesë e rutinës tuaj normale të kujdesit për lëkurën.

Si përdoret

1. Spërkatni fytyrën me pak ujë të vakët. Shmangni ujin e nxehtë, i cili mund të shkaktojë skuqje të fytyrës (Uups!)
2. Masazhoni fytyrën duke larë fytyrën në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore, duke krijuar një shkumë freskuese për heqjen e papastërtive ndërsa shkumoni.
3. Shpëlajeni me kujdes fytyrën.
4. Ndiqni me Tonerin Tea Tree Skin Clearing Mattifying Toner për rezultatet më të mira. Përdoreni çdo ditë si pjesë e rutinës tuaj normale të kujdesit për lëkurën.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Tea Tree Facial Wash

Ujë, Glicerinë, Sulfat Natriumi Laureth, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Alkool Denat. Klorid Natriumi, Fenoksietanol, Pantenol, Vaj Tea Tree/ Melaleuca Alternifolia, Vaj Tamanu/ Calophyllum Inophyllum, Acid Citrik, Allantoin, Mentol, Butil Metoksidibenzoilmetan, Limonen, Hidroksid Natriumi, Vaj Leptospermum Petersonii, Tocopherol, CI 19140, Karamel, CI 42090

My Review for Tea Tree Facial Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.