The Body Shop Kosovo

Spa of the World Balkan Juniper Body Wash

Aromë e freskët

Spa of the World Balkan Juniper Body Wash

Aromë e freskët

0/5
0 Mendime

Fuqizoni dhe inkurajoni mendjen dhe trupin tuaj kur laheni me xhelin tonë të dushit. Frymëzuar nga ritualet purifikuese të Banjës Ruse dhe pasuruar me vaj dëllinje nga Ballkani, kjo formulë frutore, pa sapun mbështjell lëkurën tuaj në freski.

  • Xhel dush dhe banje me teksturë luksoze
  • I mbushur me vaj frutash dëllinje nga Ballkani
  • Pasuruar me mjaltë nga Etiopia
  • Përdoreni si pjesë e Spa of the World™ Firming Ritual

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

1. Shkumojeni në dush ose hidheni në një banjë të ngrohtë dhe të rrjedhshme.
2. Shpëlajeni mirë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World Balkan Juniper Body Wash

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Parfum, Polysorbate 20, Mjaltë, PEG-7 Gliceril Cocoate, Klorur Natriumi, PEG-120 Metil Glukozë Dioleat, Fenoksietanol, Acid Citrik, Alkool Benzil, Trisodium Sulfosuksinat, Kafeinë, Vaj Dëllinje/ Juniperus Communis, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Geraniol, Limonene, Acid Fosforik, Citronellol, Hydroxycitronellal.

My Review for Spa of the World Balkan Juniper Body Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.