The Body Shop Kosovo

Spa of the World™ Brazilian Cupuaçu Scrub-in-Oil

Për të gjitha llojet e lëkurës

Eksfolijim ushqyes

Vegan

Spa of the World™ Brazilian Cupuaçu Scrub-in-Oil

Për të gjitha llojet e lëkurës

Eksfolijim ushqyes

Vegan

5/5
1 Mendime
"Ky scrub eshte ajo cfare i nevojitet trupit tim, nje teksture me te vertete shum efikase qe eksfolion pikerisht ashtu sic dua."
Lexo më shumë

Ka shumë mënyra për të eksfoliuar lëkurën tuaj. Por ne kemi diçka që do të plotësojë çdo dëshirë tuajën me Vajin-Scrub me Cupuacu Brazilian Spa of the World™.
Pasuruar me vajin e çmuar të arrave nga arra braziliane cupuaçu, ky scrub-në-vaj është formuluar me kristale të imëta kripe që butësisht eksfoliojnë lëkurën tuaj, duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës për të lënë në sipërfaqe lëkurë të freskët që duket e butë.
Tingëllon bukur, apo jo? Mendoni për Vajin-Scrub tonë me Cupuacu Brazilian si një spa nga luksi i shtëpisë tuaj. Dhe ashtu si produktet e tjera në linjën Spa of the World ™ të the Body Shop, Vaji-Scrub me Cupuacu Brazilian është një domosdoshmëri për pak relaksim të mendjes dhe trupit. Ashtu është, ne ju japim leje të plotë për të anuluar planet tuaja, për t’u çlodhur dhe për t’i shpëtuar botës për një natë vetë-kujdesi me këtë scrub të vogël luksoz. Nuk do humbisni asgjë.

  • Një scrub trupi ushqyes që lëkura juaj do të pëlqejë
  • Ndihmon në zbutjen dhe rigjenerimin e lëkurës
  • Një trajtim paqësor për trupin dhe mendjen
  • I pasur me arrë braziliane cupuaçu

Vaji i Arrës Cupuacu nga Brazili. Arrat Cupuacu janë të ngjashme me arrat e kakaos dhe na japin neve vajrat e tyre hidratues, qe e dashurojnë lëkurën për të ushqyer trupat tanë.

Clear

Si përdoret

1. Jepini scrub-it një trazim të mirë me gishtin tuaj për të përzier vajin ushqyes dhe kristalet e kripës eksfoliuese së bashku.
2. Merrni një sasi bujare nga Vaji-Scrub me Cupuacu Brazilian Spa of the World™ dhe masazhojeni për aq kohë sa doni në të gjithë lëkurën tuaj të lagur me lëvizje rrethore. Po ju japim një këshillë: filloni me një banjë ose dush relaksues për t’ju ndihmuar të merrni maksimumin nga pilingu i lëkurës tuaj (dhe për t’ju ndihmuar të merrni të ndiheni të përkëdhelura).
3. Shpëlajini mirë dhe thahuni me peshqir. Ta-da! Lëkurë me ndjesi të butë mëndafshi në pak minuta.
4. Zbuloni pjesën tjetër të linjës tonë të kujdesit për trupin Spa of the World™.

5 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

Smells like heaven!

January 2022

Ky scrub eshte ajo cfare i nevojitet trupit tim, nje teksture me te vertete shum efikase qe eksfolion pikerisht ashtu sic dua.

edo
Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World™ Brazilian Cupuaçu Scrub-in-Oil

Klorur natriumi, Triglicerid kaprilik / Kapric, Vaj Glicine, Parfum, Gjalpë Farash Cupuaçu/Theobroma Grandiflorum, Salicilat benzili, Acetat Tokoferil, Vaj Farërash Luledielli/ Helianthus Annuus, Tokoferol, Vaj farash Bixa Orellana, Acid Citric.

My Review for Spa of the World™ Brazilian Cupuaçu Scrub-in-Oil

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.