The Body Shop Kosovo

Spa of the World™ Polynesian Monoï Radiance Oil

Për lëkurë pa jetë

Aromë lulesh

Vegan

Spa of the World™ Polynesian Monoï Radiance Oil

Për lëkurë pa jetë

Aromë lulesh

Vegan

0/5
0 Mendime

Përdorur nga gratë e Ishujve Paqësorë për më shumë se 2,000 vjet për lëkurë dhe flokë të ëmbël, me shkëlqim, Monoï është një përzierje e shenjtë e vajit të kokosit dhe luleve aromatike të tiare – një arratisje sublime në parajsë. Përdorni këtë vaj që rrit rrezatimin si pjesë e ritualit tonë të lumtur kur trupi juaj ka nevojë për luks.

  • Vaj rrezatues për trupin dhe flokët
  • Shton shkëlqim dhe lë lëkurën dhe flokët të ndjehen të buta
  • Kënaq trupin dhe mendjen
  • Me lule tiare nga Polinezia Franceze

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në të gjithë trupin çdo ditë për lëkurë me shkëlqim.
2. Përndryshe, përdorni një sasi të vogël në flokë të thatë ose të brishtë çdo ditë për flokë me shkëlqim, të hidratuar.
3. Ose lëreni në majat e flokëve tuaj për 30 minuta për një trajtim para-shampos thellësisht ushqyes.
Këshillë e ekspertit: Mund ta vendosni në flokë të thatë me gishtërinjtë tuaj për të mbrojtur nga efektet e tharjes së diellit, erës, detit dhe rërës – Vanda Serrador, Facialiste dhe Eksperte e Kujdesit të Trupit për The Body Shop

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World™ Polynesian Monoï Radiance Oil

Vaj Bajameje të ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis (Agjent për Zbutjen e Lëkurës), Vaj Farash Luledielli/ Helianthus Annuus, Vaj i Farave të Bertholletia Excelsa (Emolient), Vaj Kokosi (Cocos Nucifera) (Emolient), Parfum / Aromë (Përbërës Aromatizues), Vaj Farash Susami/ Sesamum Indicum (Agjent i Zbutjes të Lëkurës), Salicilat Benzil (Përbërës Aromatizues), Gardenia Tahitensis/ Luledele (Agjent i Zbutjes të Lëkurës), Tokoferol (Antioksidant), Benzil Benzoate (Përbërës Aromatizues).

My Review for Spa of the World™ Polynesian Monoï Radiance Oil

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.