The Body Shop Kosovo

Spa of the World™ Hawaiian Kukui Cream Rich Nurturing Body Cream

KREMË USHQYESE DHE E PASTËR PËR TRUPIN

PËR LËKURË TË THATË

Spa of the World™ Hawaiian Kukui Cream Rich Nurturing Body Cream

KREMË USHQYESE DHE E PASTËR PËR TRUPIN

PËR LËKURË TË THATË

0/5
0 Mendime

Gratë e Havait, të ekspozuara ndaj diellit të pamëshirshëm për breza, kanë mbajtur sekretin e vajit kukui për të ushqyer lëkurën e tyre. I mbushur me lagështi të shijshme, vaji kukui ndihmon në rikthimin e elasticitetit natyral të lëkurës, duke e lënë atë të ndjehet e ushqyer dhe e butë. Përdoreni këtë krem për lëkurën si pjesë e ritualit tonë të lumtur kur trupi juaj ka nevojë për luks.

  • Krem trupi i pasur ushqyes
  • Hidraton në mënyrë luksoze lëkurën, duke e lënë atë me shkëlqim
  • Kënaq trupin dhe mendjen
Clear

Si përdoret

  1. Masazhoni një sasi të ushqyesit tonë nga Hawaii në lëkurë.
  2. Prisni 2-3 minuta të përthithet para se të visheni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World™ Hawaiian Kukui Cream Rich Nurturing Body Cream

Aqua, Bertholletia Excelsa Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Glycerin, Cera Alba, Ethylhexyl Palmitate, C12-15 Alkyl Benzoate, Parfum, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Phenoxyethanol, Aleurites Moluccana Seed Oil, Benzyl Salicylate, Xanthan Gum, Tocopherol, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Benzyl Benzoate, Linalool, Potassium Hydroxide, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, CI 75120.

My Review for Spa of the World™ Hawaiian Kukui Cream Rich Nurturing Body Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.