The Body Shop Kosovo

Spa of the World™ Ethiopian Green Coffee Cream

Për të gjitha llojet e lëkurës

Lëkurë që ndjehet më e tendosur dhe e lëmuar

Vegjetarian

Spa of the World™ Ethiopian Green Coffee Cream

Për të gjitha llojet e lëkurës

Lëkurë që ndjehet më e tendosur dhe e lëmuar

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Kremi ynë Spa of the World™ Ethiopian Green Coffee Cream ju gjallëron më mirë sesa filxhani juaj i mëngjesit, duke e lënë lëkurën tuaj më të tendosur dhe të butë.
Kush e dinte që eliksiri magjik ngjyrë kafe mund të bënte mrekulli për lëkurën tuaj? Ky krem tendosës i trupit me kafeinë është i pasuruar me kafe jeshile etiopiane organike, të korrur me dorë nga rajoni i bukur Kaffa. Mes kodrave gjithëpërfshirëse dhe luginave madhështore, do të gjeni kokrra kafeje që janë rritur këtu për shekuj. Ka një arsye që ata e quajnë këtë vend ‘shtëpia e kafesë’.
Kremi ynë Ethiopian Green Coffee Cream i butë, i pasuruar me kafeinë stimuluese, shkrihet pa u lodhur në lëkurën tuaj ndërsa e masazhoni nëpër gunga, celulit dhe të gjitha pjesët e mrekullueshme të lëkundshme. Formula jonë ndihmon të vendosni pak pranverë në lëkurë dhe do ta ndihmojë atë të ndihet më e butë.
Harrojini trajtimet luksoze në spa. Ju mund ta shijoni këtë vazo mirësie nga luksi i shtëpisë tuaj. Më mirë akoma, bashkojeni atë me më shumë produkte nga Ritual Firming i Spa of the World for për seancën përfundimtare të përkëdheljes.

  • Shkrihet pa mundim për një lëkurë më të butë
  • Ndihmon lëkurën të duket dhe të ndihet më e tendosur
  • Pasuruar me kafe jeshile etiopiane
  • I mbushur me vaj ulliri të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Italia
  • Vegjetarian

Vaj Ulliri i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky ar i lëngshëm ka ndihmuar me zbutjen e lëkurës për mijëra vite. Vaji jonë vjen nga ullishtet e Italisë jugore.

Ekstrakti i Farave të Kafesë. Kur duam ta ndihmojmë lëkurën tuaj të zgjohet, ne themi mirëmëngjes me ekstraktin e farave të kafesë për vetitë e tij stimuluese.

Clear

Si përdoret

1. Kurdoherë që ju pëlqen të përkëdhelni lëkurën tuaj, merrni një sasi të vogël të Spa of the World™ Ethiopian Green Coffee Cream (pak shkon gjatë).
2. Lëmojeni atë në të gjithë lëkurën tuaj dhe butësisht masazhojeni atë me lëvizje rrethore, duke i dhënë gjymtyrëve, vitheve dhe barkut një kujdes shtesë të veçantë.
3.Lereni të zhytet, të përthithet plotësisht dhe të shijojë lëkurë me pamje më të tendosur.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World™ Ethiopian Green Coffee Cream

Ujë, Isopropyl Palmitate, Triglicerid Kaprik/ Kaprilik, Dimethicone, Alkool Cetearyl, Glicerinë, Parfum, Vaj Frutash Ulliri/ Olea Europaea, Kafeinë, Fenoksietanol, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, PEG-100 Stearate, Karbomer, Hidroksid Natriumi, Geraniol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Limonene, Hydroxycitronellal, Ekstrakt Kafeje/ Coffea Arabica, Acid Citric, Citral, Linalool, Sodium Benzoat, Sorbat Kaliumi, Isoeugenol, CI 19140, CI 42090.

My Review for Spa of the World™ Ethiopian Green Coffee Cream

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.