The Body Shop Kosovo

French Grape Seed Body Scrub

Për lëkurë të thatë

Aromë agrumesh

French Grape Seed Body Scrub

Për lëkurë të thatë

Aromë agrumesh

0/5
0 Mendime

Së fundmi kemi lançuar produktin tonë më të ri, skrubin e trupit me vajin e farës së rrushit francez dhe sheqerin organik nga Paraguai.

  • Ju ndihmon të eksfolioni trupin tuaj dhe të zgjoni gjithë shqisat.
  • 94% e të testuarve arritën në konkluzionin që lëkura e tyre ndihej më e butë dhe më e hidratuar.
  • (Testuar në 101 zonja dhe zonjusha dhe rezultatet janë parë në afatin kohor prej 4 javësh.)
Clear

Si përdoret

1. Përpara se sa të laheni në dush, masazhojeni trupin me lëvizje cirkulare ose rrethore me skrubin tonë. 2. Më pas shpëlani me ujë të bollshëm.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

French Grape Seed Body Scrub

Glicerinë, Sukrozë, Glikol Propileni, Palmitat Izopropil, Parfum, Polyacrylamid, Vaj i Farës Bertholletia Excelsa, Fenoksyetanol, Ujë, C13¬14 Isoparaffin, Vaj i Farës Vitis Vinifera, Triglicerid Kapril, Fara Oenothera Biennis, Geraniol 7 Laureti, Pudër nga fara Vitis Vinifera, Limonene, Ekstrakt Vitis Vinifera Bud, Cl 77891, Cl 19140, Cl 77288.

My Review for French Grape Seed Body Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.