The Body Shop Kosovo

Spa of the World™ African Ximenia Scrub

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

Spa of the World™ African Ximenia Scrub

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

0/5
0 Mendime

Mbledhur me dorë në Namibi nga ‘Pema e Jetës’, fara e frutave ximenia jep një vaj të pasur, luksoz, duke e lënë lëkurën të ndihet më e butë dhe e lëmuar. Përdoreni këtë scrub të pasur eksfoliues si pjesë e rutinës tuaj.

  • Skrub për zbutjen e trupit
  • Eksfolion butësisht lëkurën duke e lënë atë të butë si mëndafsh
  • Relakson trupin dhe mendjen
  • Me vaj ximenia nga Namibia, Afrika
Clear

Si përdoret

1. Para larjes në banjë ose dush, masazhoni eksfoliuesin e trupit në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore për scrub-im dhe zbutje.
2. Shpëlajeni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World™ African Ximenia Scrub

Glicerinë, Klorur Natriumi, Dyllë Bletësh/ Cera Alba, Alkool Cetearyl, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Cocoyl Isethionate, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Niseshte Misri/ Zea Mays, Parfum, Ujë, Vaj Recini i Hidrogjenuar, Vaj Farash Ximenia Amerikane, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Acid Citrik, CI 77891.

My Review for Spa of the World™ African Ximenia Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.