The Body Shop Kosovo

Spa of the World Tahitian Tiaré Hand Wash

Aromë lulesh

Vegan

Spa of the World Tahitian Tiaré Hand Wash

Aromë lulesh

Vegan

0/5
0 Mendime

Sillni një moment lumturie në përditshmërinë tuaj me Larësin Tuaj Të Duarve Spa of the World™ Tahitian Tiaré. Ne e kemi pasuruar atë me vaj monoi, një infuzion me lule tiaré dhe vaj kokosi të përdorur nga gratë Tahitiane për shekuj me radhë për lëkurë të ushqyer. Lë duart të freskuara dhe aromatizuara me delikatesë.

  • Lë duart të ndjehen të pastruara, të freskëta dhe me aromë të lehtë
  • Me veti hidratuese
  • Vegan
  • Pasuruar me esencën e kallamit të sheqerit dhe vajin e kokosit të virgjër të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Samoa

Vaj Kokosi Organik i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji i Kokosit ka hidratuar lëkurën dhe flokët përgjithmonë dhe yni vje nga partnerët tanë në Samoa-n me diell.

Clear

Si përdoret

1. Hidhni një sasi bujare në duar.
2. Shkumoni dhe shijoni aromën e lumtur.
3. Shpëlajeni tërësisht.
4. Ndiqeni me kremin tuaj të preferuar të duarve.

Si përdoret

1. Hidhni një sasi bujare në duar.
2. Shkumoni dhe shijoni aromën e lumtur.
3. Shpëlajeni tërësisht.
4. Ndiqeni me kremin tuaj të preferuar të duarve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World Tahitian Tiaré Hand Wash

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, Klorur Natriumi, Polysorbate 20, Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40, PEG-7 Glyceryl Cocoate , Parfum / Aromë, Benzate Natriumi, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Salicilat Benzili, Acid Citric, Sukrozë, Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzophenone-3, Disodium EDTA, Linalool, Limonene, Hidroksid Natriumi, Ekstrakt Luleje Gardenia Taitensis, Tokoferol, CI 19140/Yellow 5, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

My Review for Spa of the World Tahitian Tiaré Hand Wash

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.