The Body Shop Kosovo

Spa of the World Balkan Juniper Hand Wash

Oriental scent

Vegan

Spa of the World Balkan Juniper Hand Wash

Oriental scent

Vegan

0/5
0 Mendime

Kthejeni banjën tuaj në një banjë ruse me Larësin tonë të Duarve Spa of the World™ me Dëllinjë Ballkani. Me një aromë të freskët, emocionuese agrumesh, larja e duarve pasurohet me vaj dëllinje nga Ballkani dhe i lë duart të ndihen të pastruara dhe të freskuara.

  • Lë duart të ndjehen të pastruara, të freskëta dhe me aromë të lehtë
  • Pasuruar me vaj dëllinje nga Ballkani dhe esencë kallami
  • Me veti zbutëse
  • Vegan
Clear

Si përdoret

1. Vendosni një sasi bujare në duar.
2. Shkumojeni me ujë dhe shijoni aromën emocionuese.
3. Shpëlajeni tërësisht.
4. Ndiqeni me kremin tuaj të preferuar të duarve.

Si përdoret

1. Vendosni një sasi bujare në duar.
2. Shkumojeni me ujë dhe shijoni aromën emocionuese.
3. Shpëlajeni tërësisht.
4. Ndiqeni me kremin tuaj të preferuar të duarve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World Balkan Juniper Hand Wash

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, Klorur Natriumi, PEG-40 Vaj Recini i Hidrogjenuar, PEG-7 Gliceril Cocoate, Parfum/ Aromë, Benzoat Natriumi, Acid Citrik, Sukrozë, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzofenon-3, Disodium EDTA, Vaj Dëllinje/ Juniperus Communis, Geraniol, Limonene, Citronellol, Polisorbat 20, Hidroksid Natriumi, Karamel.

My Review for Spa of the World Balkan Juniper Hand Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.