The Body Shop Kosovo

Spa of the World™ Japanese Camellia Body Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë florale

Vegan

Spa of the World™ Japanese Camellia Body Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë florale

Vegan

0/5
0 Mendime

Vaji i Kamelias është përdorur më parë nga japonezët, rreth shekullit të 8të për ti dhënë hidratim dhe butësi lëkurës.

  • Krem me butësi mëndafshi
  • Ju lë lëkurën me aromë të mirë dhe thellësisht të hidratuar
  • Ju relakson trupin dhe mendjen
  • Me vajin camellia nga Japonia
Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni produktin në lëkurë. 2. E lini atë disa minuta të përthithet dhe absorbohet nga lëkura dhe më pas vishuni.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World™ Japanese Camellia Body Cream

Ujë, Gjalp i Farës Shorea Sternoptera, Gjalp Butyrospremum Parkii, Vaj Olus, Polikrilat Sodiumi, Parfum, Glikol Pentileni, Fenoksyetanol, Vaj i Farës Camellia Japonica, Glikol Kapril, Vaj i Farës Magnifera Indica, Vaj Vegjetal i Hidrogjenizuar, Acid p¬ Anisik, Salicilat Benzili, Dyll Candelilla, Vaj i Farës Camellia Oleifera, Hidroksid Natriumi, Disodium EDTA, Linalool, Limonene, Citronellol, Acid Citrik, Tokoferol.

My Review for Spa of the World™ Japanese Camellia Body Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.