The Body Shop Kosovo

Spa of the World™ Adriatic Peony Body Wash

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

Spa of the World™ Adriatic Peony Body Wash

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

0/5
0 Mendime

Arrini paqe të pastër dhe ndjehuni të qetësuar kremin tone relaksues të dushit dhe vaskës. Pasuruar me ekstraktin e luleve delikate të bozhureve nga Adriatiku, të cilat shpesh përshkruhen si një simbol i paqes, kjo formulë e kadiftë dhe me lule, pa sapun, mbështjell lëkurën tuaj në butësi.

  • Krem dushi dhe vaske luksoz
  • I mbushur me ekstrakt bozhure nga Adriatiku
  • Pasuruar me mjaltë nga Etiopia
  • Përdorni si pjesë të rutinës tonë Spa of the World™ Relaxing Ritual

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

1. Shkumojeni në dush ose hidheni në një banjë të ngrohtë dhe të rrjedhshme.
2. Shpëlajeni mirë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Spa of the World™ Adriatic Peony Body Wash

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Glicerinë, Klorid Natriumi, PEG-7 Gliceril Kockat, Parfum / Aromë, Fenoksietanol, Polyglyceryl-2 Caprate, Sucrose Cocoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Benzoat Natriumi, Stiren / Akrilate Kopolimer, Benzil Salicilat, Acid Citrik, Mel / Mjaltë / Miel, Trisodium Sulfosuccinate, Alkool Benzil, Linalool, Koko-Glukozid, Benzofenon-3, Trisodium Etilenediamin Disukcinat, Citronelol, Ekstrakt Bozhuresh/ Paeonia Officinalis , Hexyl Cinnamal, Acid Fosforik, Polysorbate 20, Acid Benzoik, Sorbat Kaliumi, Hidroksid Natriumi, CI 17200 / Red 33.

My Review for Spa of the World™ Adriatic Peony Body Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.