The Body Shop Kosovo

Shea Shower Cream

PËR LËKURË TË THATË

VEGAN

Shea Shower Cream

PËR LËKURË TË THATË

VEGAN

0/5
0 Mendime

Tani i certifikuar nga Vegan Society dhe i bërë me 91% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Gana, kremi ynë i dushit ndihmon që lëkura të ndihet e butë, e pastër dhe e hidratuar. Kjo aromë e ngrohtë dhe rehatuese i jep lëkurës një aromë arre.

I përshtatshëm për lëkurë të thatë, shkumon butësisht nga një krem i pasur, duke u shndërruar në një shkumë super të butë dhe kremoze.
Shishja është e riciklueshme dhe e bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastiken tonë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Mund ta ricikloni edhe kapakun! Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që ngriheni dhe e doni trupin tuaj.

  • Krem dushi
  • E përkryer për lëkurën e thatë
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e butë, e hidratuar dhe e pastruar
  • Aromë e ngrohtë
  • 91% përbërës me origjinë natyrale
  • Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Shower Cream

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Acrylates Copolymer, Parfum/Fragrance, Kaolin, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Hydroxide, Linalool, Coumarin, Denatonium Benzoate, Caramel, CI 15985/Yellow 6.

My Review for Shea Shower Cream

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.