The Body Shop Kosovo

Shea Intense Repair Shampoo

E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer

VEGAN

Shea Intense Repair Shampoo

E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t'u thyer

VEGAN

0/5
0 Mendime

Jepni shumë dashuri flokëve tuaj shumë të thatë dhe të prirur për t’u thyer me shampon tonë më të mirë për riparimin e flokut ndonjëherë.

Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane dhe i bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë nga Gana, shampoja jonë me erë arre ndihmon në forcimin e flokëve dhe redukton thyerjen.* Madje i lë flokët e thatë të ndjehen të rimbushur me lagështi. Ndihuni më të shëndetshëm, më të freskët dhe të ushqyer intensivisht.*

E bërë me proteinë mëndafshi Vegan, përdorni shampon tonë me gjalpë si pjesë e rutinës sonë Shea me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Shampo jonë vegane vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, kështu që bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet duke përdorur regjimin e plotë të shampos, kondicionerit dhe maskës. Riparon dukshëm flokët. Maska e flokëve vjen së shpejti. Qëndroni të sintonizuar për disponueshmërinë. ** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Shampo për pastrim të butë
 • E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë, të prirur për t’u thyer
 • Ndihmoni në riparimin dhe rimbushjen e flokëve me lagështi*
 • Ndihmon në forcimin e flokëve dhe redukton thyerjen*
 • Lërini flokët të duken dhe të ndjehen më të shëndetshëm*
 • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Gjalpë Shea e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
Gjalpi Shea është gjalpi natyral më i pasur dhe më kremoz që ndihmon produktet tona të njollosin lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

 1. Lagni flokët.
 2. Masazhoni butësisht një sasi shampo me madhësi arre.
 3. Punoni në shkumë nga rrënja në majë.
 4. Shpëlajeni tërësisht dhe ndiqni kondicionerin tonë riparues intensiv Shea.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Intense Repair Shampoo

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Hydroxystearate, Sodium Chloride, Glyceryl Caprylate/Caprate, Sodium Benzoate, Stearic Acid, Parfum/Fragrance, Polyquaternium-7, Sodium Gluconate, Citric Acid, Styrene/Acrylates Copolymer, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Coco-Glucoside, Linalool, Glycerin, Coumarin, Benzoic Acid, sr-Spider Polypeptide-1, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Caramel, CI 15985/Yellow 6.

My Review for Shea Intense Repair Shampoo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.