The Body Shop Kosovo

Shea Intense Repair Conditioner

E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER

VEGAN

Shea Intense Repair Conditioner

E PËRKRYER PËR FLOKË TË THATË DHE SHUMË TË THATË, TË PRIRUR PËR T'U THYER

VEGAN

0/5
0 Mendime

Dhurojini flokëve shumë të thatë dhe të prirur për t’u thyer pak dashuri me kondicionerin tonë më të mirë riparues ndonjëherë Shea Intense.

Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane dhe i bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea nga Komuniteti i Tregtisë së Drejtë nga Gana, kondicioneri ynë me erë arra ndihmon në forcimin e flokëve dhe redukton thyerjen.* Dhe madje i rimbush flokët e thatë me lagështi, në mënyrë që të ndihen më të shëndetshëm, të ushqyer intensivisht dhe më të menaxhueshëm.*

Bërë me proteinë vegane mëndafshi, përdorni kondicionerin tonë me gjalpë si pjesë e rutinës sonë Shea me 3 hapa për të ndihmuar në riparimin e flokëve nga brenda jashtë.*

Kondicioneri ynë vjen gjithashtu në shishe të bëra me plastikë 100% të ricikluar, duke përfshirë plastikën e ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, India, kështu që bëni mirë për veten tuaj dhe planetin tuaj.**

*Arritet duke përdorur regjimin e plotë të shampos, kondicionerit dhe maskës. Riparon dukshëm flokët. Maska e flokëve vjen së shpejti. Qëndroni të sintonizuar për disponueshmërinë.

** Kapaku nuk është bërë me plastikë të ricikluar.

 • Kondicioner intensivisht ushqyes
 • E përkryer për flokë të thatë dhe shumë të thatë të prirur për t’u thyer
 • Ndihmoni në riparimin dhe rimbushjen e flokëve me lagështi*
 • Ndihmon në forcimin e flokëve dhe redukton thyerjen*
 • Lërini flokët të ndjehen më të shëndetshëm dhe më të menaxhueshëm*
 • Bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale
 • Certifikuar nga Shoqëria Vegane

Gjalpë Shea e Komunitetit të Tregtisë së Drejtë
Gjalpi Shea është gjalpi natyral më i pasur dhe më kremoz që ndihmon produktet tona të njollosin lëkurën tuaj në dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

 1. Aplikoni një balsam me madhësi arre në flokë të lagur dhe të pastruar.
 2. Punojeni nga rrënja tek maja, duke masazhuar lëkurën e kokës dhe flokët derisa të mbulohen plotësisht.
 3. Krehni flokët me krehërin tonë zbërthyes.
 4. Lëreni për një ose dy minuta.
 5. Shpërlajeni tërësisht.
 6. Një herë në javë, ndiqni me maskën tonë të flokëve rimbushëse.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Intense Repair Conditioner

Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Lecithin, Cocos Nucifera Oil/Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Panthenol, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Propanediol, Parfum/Fragrance, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, sr-Spider Polypeptide-1, Coumarin, 1,2- Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Caramel, CI 19140/Yellow 5

My Review for Shea Intense Repair Conditioner

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.