The Body Shop Kosovo

Shea Hand Balm

PËR LËKURË TË THATË

HIDRATIM 96 ORË

Shea Hand Balm

PËR LËKURË TË THATË

HIDRATIM 96 ORË

0/5
0 Mendime

Formula e lehtë përthithet shpejt, duke zbutur dhe mbrojtur lëkurën e duarve. Shijoni lëkurën e butë dhe të lëmuar dhe aromën delikate.

  • Krem për duar
  • Ushqyese
  • Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme
  • I bën duart më të buta dhe më të lëmuara
  • I pasuruar me gjalpë shea nga Ghana
Clear

Si përdoret

Aplikoni në duar dhe thonjë të thatë.

Si përdoret

Aplikoni në duar dhe thonjë të thatë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Hand Balm

My Review for Shea Hand Balm

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.