The Body Shop Kosovo

Shea Butter Richly Replenishing Shampoo

Për flokë të thatë

Aromë druri

Vegan

Shea Butter Richly Replenishing Shampoo

Për flokë të thatë

Aromë druri

Vegan

0/5
0 Mendime

Shampoja jonë Shea Butter Richly Replenishing Shampoo është e pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana, punuar me dorë nga gratë që kanë përdorur gjalpë shea për të ushqyer intensivisht flokët e thatë për breza. Kjo formulë e butë e pastrimit nuk do t’i lërë flokët tuaj të ndjehen të zhveshura nga hidratimi dhe është perfekte për flokë të thatë që janë të prirur të dëmtohen. Trajtojini flokët tuaj me këtë paketim mirësie me arra shea për të shijuar flokët që duken më të shëndetshme dhe ndihen të rigjeneruara.

  • Për flokë të thatë, të prirur për të dëmtuar
  • I lë flokët të ndjehen të ushqyer intensivisht dhe të rigjeneruar *
  • Flokët duken më të shëndetshme dhe më pak të elektrizuara *
  • Redukton këputjen e flokëve **
  • Aromë me arrore dhe teksturë e pasur
  • Pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana
    100% vegane
  • * Bazuar në provën in-vitro të 103 grave me Shampo, Kondicioner dhe Maskë për Flokë për Riparimin e Pasurisë së Shea.
  • ** Bazuar në testimin in-vitro me Shampo, Balsamin dhe Maskën për Flokë Shea Butter Richly Replenishing.

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në flokë të lagur.
2. Shpëlajeni tërësisht dhe riaplikojeni sipas nevojës.
3. Përdoreni me Balsamin dhe Maskën për Flokë Shea Butter Richly Replenishing për rezultate optimale.

Si përdoret

1. Masazhojeni në flokë të lagur.
2. Shpëlajeni tërësisht dhe riaplikojeni sipas nevojës.
3. Përdoreni me Balsamin dhe Maskën për Flokë Shea Butter Richly Replenishing për rezultate optimale.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Butter Richly Replenishing Shampoo

Ujë, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside, Klorur natriumi, Natriumi Lauroyl Sarcosinate, Hidroksid Natriumi, Akrilatet / C10-30 Alkil Akrilit Crosspolimer, Acid Citrik, Phenoksiezano-polikolitoz, Phenoksitensole, 2 Kaprati, Parfum / Aroma, Stireni / Akrilates Copolymer, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycol Distearate, Gjalp Shea/Butyrospermum Parkii), Vaj Kokosi/ Cocos Nucifera, Linalool, Glyceryl Oleate Glyceryl Stearate, Kumarin, Acid Benzoik, Tetrasodium EDTA, CI 19140 / Yellow 5, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

My Review for Shea Butter Richly Replenishing Shampoo

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.