The Body Shop Kosovo

Shea Body Scrub

EKSFOLIUES ME SHEQER PËR TRUPIN

PËR LËKURË SHUMË TË THATË

VEGAN

Shea Body Scrub

EKSFOLIUES ME SHEQER PËR TRUPIN

PËR LËKURË SHUMË TË THATË

VEGAN

0/5
0 Mendime

Pastroni intensivisht trupin tuaj të bukur në butësi të mëndafshtë me eksfoliuesin tonë të trupit Shea.

Tani i bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë gjalpin shea të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të punuar me dorë nga Gana, eksfoliuesi ynë i sheqerit largon intensivisht qelizat e vdekura të lëkurës për të lënë lëkurën shumë të thatë të ndjehet më e butë, më e lëmuar dhe e ushqyer me hidratim. Ky pastrim delikat me arra tani vjen në paketim të riciklueshëm.* Vaska është bërë gjithashtu me 100% plastikë të ricikluar, duke përfshirë plastikë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga India. Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj, ndërkohë që doni dhe kënaqni trupin tuaj. *Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Eksfoliues intensiv i trupit me sheqer
  • E përkryer për lëkurë shumë të thatë
  • Lëreni lëkurën të ndjehet më e butë dhe e ushqyer me hidratim
  •  Erë delikate
  • Bërë me 95% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria
  • Vegan
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Body Scrub

Sodium Chloride, Helianthus Annuus Seed Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter/Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ricinus Communis Seed Oil/Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Sucrose, Silica, Glycine Soja Oil/Glycine Soja (Soybean) Oil, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Tocopherol, Linalool, Coumarin, Citric Acid, CI 77891/Titanium Dioxide.

My Review for Shea Body Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.