The Body Shop Kosovo

Shea Soap

Aromë arore

Vegan

Shea Soap

Aromë arore

Vegan

0/5
0 Mendime

Shkumojeni këtë sapun me bazë perimesh në një shkumë të pasur për lëkurën që ndihet e pastruar plotësisht. Gjalpi shea i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana do t’ju lërë të ndjeheni më të butë dhe të hidratuar. Shfletoni linjën tonë të plotë të Shea.

  • Sapun
  • Pastron dhe ushqen
  • Nuk than
  • Lë lëkurën të butë
  • Sapun me bazë perimesh
  • Vaj palme i qëndrueshëm i çertifikuar

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Shkumohuni çdo ditë në banjë ose dush duke përdorur lëvizje rrethore mbi trup.
2. Shpëlajeni tërësisht pas përdorimit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Soap

Sodium Palmate (Surfaktant), Sodium Palm Kernelate (Surfaktant), Ujë (Water) (Solvent / Tretës), Glicerinë (Humektant), Sorbitol (Humektant), Acid Palm Kernel (Surfaktant), Parfum (Aromë), Gjalp Shea/ Butyrospermum parkii (Emolient), Linalool (Përbërës Aromatizues), Kumarin (Përbërës Aromatizues), Tetrasodium EDTA (Agjent Reduktues), Tetrasodium Etidronate (Agjent Reduktues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërës Aromatizues), Limonene (Përbërës Aromatizues), Butylphenyl Methylpropional (Përbërës Aromatizues), Citronellol (Përbërësi Aromatizues), Citral (Përbërësi Aromatizues), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Eugenol (Përbërës Aromatizues), CI 77891 (Ngjyrues), CI 77492 (Ngjyrues), CI 77491 (Ngjyrues).

My Review for Shea Soap

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.