The Body Shop Kosovo

Shea Hand Wash

Aromë druri

Për lëkurë pa jetë

Shea Hand Wash

Aromë druri

Për lëkurë pa jetë

0/5
0 Mendime

Lërini duart të ndjehen të buta dhe me aromë delikate me Locionin tonë ditor ushqyes Shea. Për një dyshe indulgjente të kujdesit për duart, përdoreni këtë locion aromatik me Larësin tonë të Duarve Shea.

  • Larës duarsh
  • Lë duart të ndjehen të pastruara dhe të freskëta
  • Shkumon butësisht
  • Teksturë e pasur, kremoze
  • Aromë arrore
  • Bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Pasuruar me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana dhe mjaltë nga Etiopia
  • Shtesa perfekte për çdo banjo

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Mjalti. Hidratuesi i fuqishëm i natyrës, dhe një nektar i ëmbël për lëkurën e etur. Ne u jemi mirënjohës mikeshave tona gumëzhitëse dhe zukatëse që e bëjnë.

Clear

Si përdoret

Shkumojeni me ujë dhe shpëlajeni tërësisht. Kombinojeni me Locionin tonë të duarve Shea për prekjen përfundimtare të rutinës së kujdesit tuaj të duarve.

Si përdoret

Shkumojeni me ujë dhe shpëlajeni tërësisht. Kombinojeni me Locionin tonë të duarve Shea për prekjen përfundimtare të rutinës së kujdesit tuaj të duarve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Hand Wash

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Glicerinë, Cocamidopropyl Betaine, Parfum / Aromë, Akrilates Copolymer, Klorur Natriumi, Fenoksietanol, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Stiren / Akrilates Copolymer, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Coco-Glukozid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hidroksid Natriumi, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Kumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Acid Benzoik, Karamel, CI 15985 / Yellow 6.

My Review for Shea Hand Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.