The Body Shop Kosovo

Shea Butter Shower Cream

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegan

Shea Butter Shower Cream

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegan

0/5
0 Mendime

Kremi i Dushit Shea ju jep një moment lumturie gjatë dushit. Pastroni trupin tuaj me kremin e pasur, relaksues dhe të pastër.
Ky luks i vogël është adhuruesi më i madh i lëkurës suaj. I mbushur me gjalpë shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, është i butë, i dashur dhe kaq shumë bujar pasi pastron dhe ndihmon për të promovuar atë ndjenjën e lëkurës së butë.
Është një krem dushi i butë, hidratues me shea për lëkurë të thatë ose çdo lëkurë që dëshiron pak dashuri. Dhe pak zgjat shumë, vetëm një sasi e vogël do ta bëjë trupin tuaj të ndihet super i butë nga koka te këmbët.
Ky krem ushqyes dushi është kënaqësi e pastër, për të mos përmendur erën e tij hyjnore. Dhe nëse ju pëlqen ideja e përdorimit të shea-s për lëkurën dhe përfitimet e vajit të arrave shea që vijnë me të, atëherë do të doni vërtet pjesën tjetër të produkteve tona Shea për paketën më të mirë të përkëdheljes së lëkurës.

  • Lëkura ndihet e ushqyer, e butë dhe e pastruar rishtazi
  • Vjen era lumturi: arrore, e ngrohtë dhe komode
  • Lagështi e pasur me për më shumë kënaqësinë
  • Pasuruar me gjalp shea të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Gana

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

1. Shtrydhni, shpërndani dhe fërkoni kremin tonë të dushit në duart tuaja dhe shkumojeni në të gjithë trupin tuaj.
2. Ndaloni dhe nuhatni kënaqësinë e sheas.
3. Shpëlajeni të gjithin.
4. Gati për krem hidratues? Provoni Gjalpin tonë luksoz për Trupin për të përfunduar gjërat.

Si përdoret

1. Shtrydhni, shpërndani dhe fërkoni kremin tonë të dushit në duart tuaja dhe shkumojeni në të gjithë trupin tuaj.
2. Ndaloni dhe nuhatni kënaqësinë e sheas.
3. Shpëlajeni të gjithin.
4. Gati për krem hidratues? Provoni Gjalpin tonë luksoz për Trupin për të përfunduar gjërat.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Butter Shower Cream

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Akrilates Copolymer, Klorid Natriumi, Parfum, Glicerinë, Alkool Benzil, Lauryl Betaine, Glukozid Dekil, Stiren / Akrilat Kopolimer, Mjaltë, Hidroksid Natriumi, Koko-glukozid, Acid Salicilik, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Sodium Cocoabutteramphoacetate, Disodium EDTA, Linalool, Acid Sorbik, Kumarin, Acid Citrik, Alfa-Isomethyl Jonon, Acid Benzoik, Benzoat Denatonium, Karamel, CI 15985.

My Review for Shea Butter Shower Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.