The Body Shop Kosovo

Shea Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë arrore

Shea Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë arrore

0/5
0 Mendime

E përsosur për hidratim gjatë lëvizjes, mos dilni nga shtëpia pa këtë krem duarsh. I mbushur me aromën e shea-s, formula e lehtë me e kremit xhel përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve.

  • Krem për duart
  • Ushqen duart
  • Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme
  • I lë duart të ndjehen më të buta dhe të lëmuara
  • Gjalpë shea i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Tamale, Gana

Gjalp Shea e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Gjalpi Shea është më i pasuri dhe kremozi i gjalpërave natyrale që ndihmon produktet tona të përhapen në lëkurën tuaj duke ju dhënë dashuri dhe ushqim.

Clear

Si përdoret

Mbani duart e thata të ndihen më të buta, më të lëmuara dhe të mbrojtura gjatë gjithë ditës me Kremin tonë të Duarve Shea.
1. Pastroni duart me ujë të vakët me sapunin tuaj të preferuar të duarve.
2. Fshijini duart, por lërini pak të lagura para aplikimit.
3. Shtrydhni një sasi me madhësi sa një arrë të Kremit të Duarve Shea në pëllëmbën tuaj dhe masazhojeni butësisht në duar dhe kutikula.
4. Lëreni Kremin tonë të Duarve Shea të përthithet në lëkurën tuaj. Shijoni atë aromë të ngrohtë dhe me arra.
5. Ri-aplikoni Kremin tonë të Duarve Shea gjatë gjithë ditës tuaj sa herë që duart tuaja ndihen sikur kanë nevojë për lagështi dhe mbrojtje.

Si përdoret

Mbani duart e thata të ndihen më të buta, më të lëmuara dhe të mbrojtura gjatë gjithë ditës me Kremin tonë të Duarve Shea.
1. Pastroni duart me ujë të vakët me sapunin tuaj të preferuar të duarve.
2. Fshijini duart, por lërini pak të lagura para aplikimit.
3. Shtrydhni një sasi me madhësi sa një arrë të Kremit të Duarve Shea në pëllëmbën tuaj dhe masazhojeni butësisht në duar dhe kutikula.
4. Lëreni Kremin tonë të Duarve Shea të përthithet në lëkurën tuaj. Shijoni atë aromë të ngrohtë dhe me arra.
5. Ri-aplikoni Kremin tonë të Duarve Shea gjatë gjithë ditës tuaj sa herë që duart tuaja ndihen sikur kanë nevojë për lagështi dhe mbrojtje.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Hand Cream

Ujë (Solvent / Tretës), Glicerinë (Humektant), Triglicerid Kaprilik / Kaprik (Emolient), Vaj Bajameje të ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis(Agjent i Zbutjes të Lëkurës – Okluziv), Polikrizati i Natriumit (Formues Cipe/ Agjent Rritjeje Viskoziteti), Parfum / Aromë (Aromë), Alkool Cetil (Emulsifikues), Distearate Pentaerythrityl (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Fenoksietanol (Konservant), Caprylyl Glycol (Agjent Zbutës i Lëkurës), Alkool Cetearyl (Emulsifikues), Glukozid Cetaril (Surfaktant), Vaj Soje/ Glycine Soja (Sojë) (Emolient/ Zbutës për Lëkurën), Vaj Fare Babasu/ Orbignya Oleifera (Emolient), Gjalpë Shea/ Butyrospermum Parkii (Agjent Zbutës i Lëkurës – Emolient), Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate (Agjent Zbutës i Lëkurës), Sodium Stearoyl Glutamate (Agjent Zbutës i Lëkurës), Xanthan Gum (Modifikues i Viskozitetit), Disodium EDTA (Agjent Reduktues), Alkool Miristil (Emulsifikues / Emolient), Alkool Stearil (Emolient), Linalool (Përbërësi aromatizues), Kumarin (Përbërësi aromatizues), Alpha-Isomethyl Ionone (Përbërësi aromatizues), Limonene (Përbërësi aromatizues), Acid Citrik (Rregullues i pH), Karamel (Ngjyrues), CI 19140 / Yellow 5 (Ngjyrues).

My Review for Shea Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.