The Body Shop Kosovo

Shea Lip Butter

Shea Lip Butter

0/5
0 Mendime

Ushqeni intensivisht buzët tuaja me Gjalpin tonë të pasur të Buzëve Shea. Duke ndihmuar në hidratimin dhe qetësimin e buzëve, ky balsam në trajtë gjalpi jep një shkëlqim pa ngjyrë për buzë me pamje të shëndetshme me një aromë të lehtë dhe të butë. Pasuruar me gjalpë shea të bërë me dorë të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë, nga Gana.

  • Aromë delikate dhe me arra
  • Teksturë ushqyese, e pasur gjalpi
  • Hidraton dhe qetëson menjëherë buzët
  • Lehtëson dhe mbron buzët nga tharja
  • Buzët ndjehen më të buta, të lëmuara dhe më me volum
  • Lë një shkëlqim delikat pa ngjyrë
Clear

Si përdoret

1. Vendoseni bujarisht në buzë sa herë që keni nevojë për ushqim intensiv. Mos u shqetësoni nëse shihni kristale që formohen në gjalpin tuaj të buzëve – është një rezultat krejt normal, natyral i dyllit dhe vajrave në produkt.
2. Thjesht fërkoni gjalpin midis gishtërinjve tuaj për ta ngrohur, dhe kristalet menjëherë do të shkrihen, kështu që mund të aplikoni si normalisht.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Shea Lip Butter

Vaj Hibrid Luledielli/ Helianthus Annuus, Vaj Fare Recini/ Ricinus Communis, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Dyllë Farash Luledielli/ Helianthus Annuus, Gjalp Farash Kakaoje Theobroma Cacao, Vaji i Farave Babasu/ Orbignya Oleifera, Aromë/ Shije, Dyllë Candelilla/ Euphorbia Cerifera, Vaji Recini i Hidrogjenuar, Alkooli Behenil, Niseshte Tapioca, Ammonium Glycyrrhizate, Ujë, Tokoferol, Polimetilsilleskioxane, Acid Citrik.

My Review for Shea Lip Butter

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.