The Body Shop Kosovo

Seaweed Cleansing Gel Wash

Seaweed Cleansing Gel Wash

0/5
0 Mendime

Gjallëron. Freskon. Ju sjell në ekuilibër. Ashtu si një zhytje në oqean.
Larësi ynë i fytyrës për pastrimin e thellë me alga pastron butësisht lëkurën tuaj dhe e lë atë të ndihet e freskët dhe e matifikuar.
Nëse po luftoni me një zonë T të yndyrshme, zona të thata dhe akne, të gjitha në të njëjtën kohë, atëherë gjetja e një larësi për lëkurën mikse mund të vështirësohet pak. Ndjesia freskuese e këtij larësi fytyre me alga për lëkurën mikse është një trajtim i vërtetë pasi rrëshqet nëpër lëkurën tuaj. Lëkura ndihet e pastruar nga papastërtitë dhe pa shkëlqim yndyre. Mund të thuash pastruesi ynë xhel me alga është si një frymë e ajrit të freskët të detit.
Pse alga deti? Epo, është një lloj sekreti, por meqenëse keni pyetur, ky larës fytyre është i pasuruar me alga deti të egra nga Irlanda. Formula jonë ndihmon që lëkura të ndjehet më e butë dhe të duket e ekuilibruar dhe e matifikuar.
Të interesuar? Vazhdoni të lexoni për të mësuar se si të lani lëkurën mikse me Xhelin me alga deti për fytyrë më të freskët.

  • Lani makeup-in, yndyrën e tepërt dhe papastërtitë
  • Një formulë e butë për lëkurën pa stres
  • Zgjohuni të freskët me lëkurë që ndihet e pastër dhe e matifikuar
  • Përmban alga nga miqtë tanë në bregdetin jug-perëndimor të Irlandës
Clear

Si përdoret

1. Filloni duke lagur fytyrën dhe qafën tuaj.
2. Masazhoni Larësin e Fytyrës në fytyrë dhe qafë për të ndërtuar një shkumë delikate.
3. Shpëlajeni me ujë të vakët.
4. Përfundimisht, përdorni një spërkatje të Tonerit Balancues të Vajit të Algave në një tampon pambuku dhe rrëshqiteni nëpër fytyrë dhe qafë.
5. Merrni atë ndjenjë të fytyrës së freskët.
6. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira, veçanërisht kur zona juaj T nuk sillet mirë.

Si përdoret

1. Filloni duke lagur fytyrën dhe qafën tuaj.
2. Masazhoni Larësin e Fytyrës në fytyrë dhe qafë për të ndërtuar një shkumë delikate.
3. Shpëlajeni me ujë të vakët.
4. Përfundimisht, përdorni një spërkatje të Tonerit Balancues të Vajit të Algave në një tampon pambuku dhe rrëshqiteni nëpër fytyrë dhe qafë.
5. Merrni atë ndjenjë të fytyrës së freskët.
6. Përdoreni çdo ditë për rezultate më të mira, veçanërisht kur zona juaj T nuk sillet mirë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Seaweed Cleansing Gel Wash

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Polysorbate 20, Distearate PEG-150, Cocoamphoacetate Natriumi, Cocamidopropyl Betaine, Fenoksietanol, Acid Citrik, Benzoat Natriumi, Parfum / Aromë, Klorid Natriumi, Butylene Glycol, Menthol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Pluhur Lëngu Gjetheje Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Ekstrakt Fucus Vesiculosus, Linalool, Benzil Salicilat, Alkool Benzil, Glukol Propilen, Hidroksid Natriumi, Ekstrakt Chondrus Crispus.

My Review for Seaweed Cleansing Gel Wash

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.