The Body Shop Kosovo

Seaweed Balancing Toner

Seaweed Balancing Toner

0/5
0 Mendime

Ribalanconi dhe ringjallni lëkurën tuaj me këtë toner harmonizues, pa alkool. Ai do të pastrojë butësisht papastërtitë duke targetuar lëkurën e kombinuar, për të pastruar dhe rifreskuar.

  • I përshtatshëm për lëkurë të kombinuar / të yndyrshme
  • Alga deti të pasura me minerale nga Roaring Water Bay, Irlandë
  • Pa alkool
  • Ekstrakt algash dhe kastraveci
  • Pastërti dhe purifikim
Clear

Si përdoret

Aplikojeni në fytyrë pas larjes, duke përdorur një tampon pambuku.

Si përdoret

Aplikojeni në fytyrë pas larjes, duke përdorur një tampon pambuku.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Seaweed Balancing Toner

Ujë, Vaj i hidrogjenuar Recini, PEG-40, Trideceth-9, Fenoksietanol, Glicerinë, Metilparaben, Parfum, Propilen Glikol, Disodium EDTA, Butilparaben, Etilparaben, Mentol, Propilparaben, Ekstrakt Fucus Vesiculosus, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Salicilat Benzili, Alkool Benzili, Ekstrakt Frutash Cucumis Sativus, Acid Citrik, Sorbat Kaliumi.

My Review for Seaweed Balancing Toner

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.