The Body Shop Kosovo

Seaweed Balance Sheet Mask

Për lëkurë të yndyrshme/ mikse

Vegan

Seaweed Balance Sheet Mask

Për lëkurë të yndyrshme/ mikse

Vegan

0/5
0 Mendime

Matifikoni dhe hidratojeni lëkurën e yndyrshme dhe mikse në vetëm 15 minuta me maskën tone vegane balancuese me alga. E pasuruar me ekstrakt kastraveci, alga deti të pasura me minerale dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë kjo maskë ju jep hidratim 24 orësh dhe lë lëkurën të ndjehet menjëherë e freskuar dhe e matifikuar.

  • Sheet mask hidratuese njëpërdorimshe
  • Formuluar për lëkurë të yndyrshme dhe mikse
  • Lëkura ndihet e hidratuar, matifikuar dhe freskuar
  • Hidratim 24 orë
  • E lehtë për t’u përdorur për rezultate të menjëhershme
  • Pasuruar me ekstrakt kastraveci, alga deti të pasura me minerale nga Irlanda dhe aloe vera organike të
  • Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Meksika
  • Vegane
  • Maskë e biodegradueshme (duke mos përfshirë paketimin)

Aloe Vera Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Shumë delikate dhe qetësuese në lëkurë, aloe vera është perfekte për llojet e ndjeshme të lëkurës. Jona vjen nga Mexico.

Algat e Detit. (Irish moss, për të qenë të saktë) është një algë që ne ua shtojmë produkteve tona Seaweed.

Clear

Si përdoret

1. Nxirrni maskën, shpaloseni dhe aplikojeni në fytyrë.
2. Përhapeni në lëkurë dhe relaksohuni.
3. Pas 15 minutash, hiqeni dhe masazhoni serumin e mbetur në lëkurën tuaj.
Përdorni 1-2 herë në javë. Për të përfunduar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me alga deti, kombinojeni me Kremin tonë të Xhel për Kontrollin e Yndyrës me Alga.

Si përdoret

1. Nxirrni maskën, shpaloseni dhe aplikojeni në fytyrë.
2. Përhapeni në lëkurë dhe relaksohuni.
3. Pas 15 minutash, hiqeni dhe masazhoni serumin e mbetur në lëkurën tuaj.
Përdorni 1-2 herë në javë. Për të përfunduar rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës me alga deti, kombinojeni me Kremin tonë të Xhel për Kontrollin e Yndyrës me Alga.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Seaweed Balance Sheet Mask

Ujë, Alkool Denat., Glicerinë, Propanediol, Alkool Benzil, Acid Salicilik, Karbomer, Vaj Recini i Hidrogjenuar PEG-40, Trideceth-9, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Hidroksid Natriumi, Glukol Propilen, Ekstrakt Algash/ Fucus Vesiculosus, Pluhuri i Lëngut të Gjetheve Aloe Vera/ Aloe Barbadensis, Acid Citrik, Ekstrakt Kaastraveci/ Cucumis Sativus, Sorbat Kaliumi, Linalool, Benzil Salicilat.

My Review for Seaweed Balance Sheet Mask

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.