The Body Shop Kosovo

Seaweed Pore-Cleansing Exfoliator

Seaweed Pore-Cleansing Exfoliator

0/5
0 Mendime

Eksfoliuesi ynë Pastrues i Poreve me Alga Deti i jep lëkurës një eksfolijim shumë të nevojshëm, të butë për të ndihmuar në largimin e qelizave të vdekura, të bezdisshme të lëkurës, duke i hapur rrugë lëkurës me pamje më të ndritshme.
Scrub-i ynë është i pasuruar me rruaza jojoba, pastrues të vegjël dhe të butë të lëkurës të bërë nga dylli natyral i biodegradueshëm. Ata punojnë shumë pa u lodhur me lëkurën tuaj dhe do të ndihmojnë në heqjen e papastërtive dhe mbetjeve kokëforta për atë ndjenjë të pastrimit të thellë.
Scrub-i ynë i fytyrës më i shitur me alga pëlqen lëkurën e kombinuar ose të yndyrshme, duke e lënë atë të ndihet e freskët, e pastër ndërsa trajton yndyrën e tepërt ose njollat e ashpra gjatë rrugës.
Ky eksfoliues fytyre është gjithashtu i mbushur me alga deti të pasura me minerale nga ujërat e freskëta të West Cork, Irlandë. Pse? Sepse Nëna Natyrë e di më së miri. Eksfoliuesi me Alga i the Body Shop është pasuruar me përbërësit që gjenden në algat e detit: vitamina C, vitaminë B12, kalium, hekur dhe më shumë.

  • E përsosur për lëkurë të kombinuar ose të yndyrshme
  • I mbushur me alga deti të pasura me minerale
  • Butësisht eksfolion me ndihmën e rruazave jojoba dhe gur ulliri
  • Pastron dhe freskon lëkurën
Clear

Si përdoret

1. Shtrydhni një sasi të vogël në duart tuaja dhe masazhojeni butëssisht në lëkurë të lagur. 2. Shpëlahuni, thahuni dhe vendosni Seaweed Oil-Control Gel Cream për pak hidratim.

Si përdoret

1. Shtrydhni një sasi të vogël në duart tuaja dhe masazhojeni butëssisht në lëkurë të lagur. 2. Shpëlahuni, thahuni dhe vendosni Seaweed Oil-Control Gel Cream për pak hidratim.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Seaweed Pore-Cleansing Exfoliator

Ujë, Sodium Laureth Sulfate, Pluhuri i Farave të Ullirit/ Olea Europaea, Akrilate Copolymer, Lauryl Betaine, Glicerinë, Propanediol, Vaj i Hidrogjenuar Jojobe, Pentilen Glikol, Fenoksielatol, Klorur Natriumi, Parfum/ Aromë, Alkool Fenetil, Hidroksid Natriumi, Propilen Glikol, Fruta Luffa Cylindrica, Gliceril Kaprilati, Ekstrakti Fucus Vesiculosus, Disodium EDTA, Linalool, Benzil Salicilat, Alkooli Benzil, Acid Citrik.

My Review for Seaweed Pore-Cleansing Exfoliator

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.