The Body Shop Kosovo

Satsuma Shower Gel

Për lëkurë të pastër dhe të freskët

Shishe100% PCR

Vegjetarian

Satsuma Shower Gel

Për lëkurë të pastër dhe të freskët

Shishe100% PCR

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Xheli jonë i dushit Satsuma ju ndihmon të ngriheni plot energji çdo mëngjes.

Me ekstraktin e Satsuma, përveç një lëkure të pastër dhe një zgjimi plot energji, ju do të përfitoni dhe një aromë ndjellëse për shqisat tuaja me notat e portokallit të ëmbël dhe mandarinës. Sillni një copëz vere gjatë larjeve tuaja. Xheli jonë i dushit Satsuma është luksi, që ju ja keni privuar vetes për shumë kohë.

Falë fuqive të tij, zbutëse dhe pastruese, që lë në lëkurë, xheli i dushit Satsuma është një nga bestseller-at e The Body Shop.

Për një lëkurë të butë dhe një larje luksoze, pa qenë nevoja të shpenzoni shumë, mos ngurroni ta provoni magjinë e xhelit të dushit Sauma.

Vaj Satsuma. Ne i marrim mandarinat tona Satsuma në Argjentinë dhe i shtrydhim për të prodhuar vaj esencial që ndihmon në zbutjen dhe lëmimin e lëkurës.

Clear

Si përdoret

1. Si për përdorim në dush ose në vaskë, merrni pak sasi nga xheli i dushit Satsuma. 2. Masazhojeni atë në tërësinë e lëkurëës suaj. 3.Pasi lëkura juaj të jetë pastruar dhe të mbajë aromë frutash, e shpëlani xhelin, me ujë të bollshëm.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Satsuma Shower Gel

Ujë, Natriumi Laureth Sulfate, Glicerinë, Kokamidopropil Betain,Polysorbate¬ 20, PEG¬ 40 Vaj Ricini i Hidrogjenizuar, Benzil Alkooli, Parfum, PEG ¬ 120 Metl Glukozë Diloate, Klorid Natriumi, Fenoksyetanol,Poligliceril¬ 2 Kaprat, Trisodium Sulfosuccinate, Mel, Limonene, Ekstrakt i frutit Citrus Nobilis, Vaj soje Glycine, Benzophenone ¬4, Hexyl Cinnamal, Butil Methoxydibenzoylmethane, Disodium EDTA, Citral, Acid Fosforik, Denatooni Benzoat, Acid Salicilik, Dehidroacetat natriumi, Acid Citrik, Cl 15510, Cl 15985.

My Review for Satsuma Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.