The Body Shop Kosovo

Satsuma Shower Gel

PASTRONI DHE FRESKONI LËKURËN TUAJ

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

Satsuma Shower Gel

PASTRONI DHE FRESKONI LËKURËN TUAJ

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

0/5
0 Mendime

Tani i bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin satsuma dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, xheli ynë i dushit ndihmon të lë lëkurën të ndjehet e butë dhe të ketë erë të këndshme. Notat e portokallit dhe mandarinës janë të ëmbla dhe energjike, sikurse dikush po qëron një satsuma të pjekur dhe me lëng.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, shkumëzon një ëmbëlsi, duke u shndërruar nga një teksturë e lehtë xhel në një shkumë të pasur me flluska.
Shishja është e riciklueshme dhe e bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastiken tonë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Mund ta ricikloni edhe kapakun! Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që e doni trupin tuaj.

  • Xhel dushi
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e butë, e pastër dhe e freskët
  • Aromë frutash dhe e freskët
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

  1. Shkumoni nje sasi në atë trup të bukur dhe më pas shpëlarjeni.

Si përdoret

  1. Shkumoni nje sasi në atë trup të bukur dhe më pas shpëlarjeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Satsuma Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco- Betaine, Sodium Chloride, Citric Acid, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Limonene, Sodium Gluconate, Citrus Nobilis Fruit Extract/Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Citral, Denatonium Benzoate, Salicylic Acid, Sodium Dehydroacetate, CI 15510/Orange 4, CI 15985/Yellow 6.

My Review for Satsuma Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.