The Body Shop Kosovo

Olive Shower Gel

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegjetarian

Olive Shower Gel

Për të gjitha llojet e lëkurës

Pastrim delikat

Vegjetarian

0/5
0 Mendime

Transportoni trupin tuaj në Mesdhe për një dush zgjimi me aromë të freskët dhe gjallëruese me xhelin e dushit me ullinj, pas të cilit lëkura lihet natyralisht e pastruar dhe e butë.
Nëse fillimi I mëngjesit ju duket punë e vështirë, thjesht kaloni në kodrat e Italisë dhe ndjeni aromën e ullishteve. Kur hyni në dush me xhelin e dushit me Ullinj të The Body Shop hunda juaj do t’ju ndihmojë të shkoni atje. I pasur me vaj ulliri organic italian të çertifikuar nga Komuniteti i Tregëtisë të Drejtë , çdo aplikim freskues ju ndihmon të vini në jetë me një buzëqeshje të madhe italiane. Dhe ne mendojmë se kjo është një mënyrë mjaft frymëzuese për të filluar ditën. Çfarëdo sfide që mban dita mund të presë derisa trupi juaj dhe mendja juaj të kenë kaluar një moment të çmuar së bashku për të shijuar të gjitha ato që na jep natyra nëpërmjet xhelit të dushit me vaj ulliri.

Xhelërat e dushit Body Shop janë shumë më tepër sesa thjesht një larje e shpejtë, me përbërës të frymëzuar nga natyra dhe aroma tërheqëse, ju mund ta filloni ose ta përfundoni ditën me çfarëdo gjendje shpirtërore të mirë që zgjidhni.

  •  I pasur me vaj ulliri organic italian të çertifikuar nga Komuniteti i Tregëtisë të Drejtë
  • Thuaji ‘buongiorno’ një xheli freskues dushi
  • Aromë mesdhetare e freskët
  • Pastron lëkurën me një shkumë të pasur natyrale

Vaj Ulliri i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë

Ky ar i lëngshëm ka ndihmuar me zbutjen e lëkurës për mijëra vite. Vaji jonë vjen nga ullishtet e Italisë jugore.

Clear

Si përdoret

1. Imagjinoni pemë ulliri rreth e rrotull dushit (ose banjës) tuaj dhe shtrydhni me dashuri një sasi të mjaftueshme të xhelit të dushit tonë me ullinj.
2. Shijoni aromën e kënaqshme dhe pastaj krijjoni me duart tuaja një shkumë të pasur.
3. Shkumoni duke filluar nga këmët ngjituni lart me lëvizje të mëdha rrotulluese, filloni të ndjeni vibrimet mesdhetare që pulsojnë nëpër trup dhe mendje.
4. Shpëlahuni mirë – dhe bëhuni gati për ditën.
5. Për më shumë përfitime nga ulliri, masazhohuni me Gjalpit të Trupit Ushqyes me Ullinj pas dushit.

Si përdoret

1. Imagjinoni pemë ulliri rreth e rrotull dushit (ose banjës) tuaj dhe shtrydhni me dashuri një sasi të mjaftueshme të xhelit të dushit tonë me ullinj.
2. Shijoni aromën e kënaqshme dhe pastaj krijjoni me duart tuaja një shkumë të pasur.
3. Shkumoni duke filluar nga këmët ngjituni lart me lëvizje të mëdha rrotulluese, filloni të ndjeni vibrimet mesdhetare që pulsojnë nëpër trup dhe mendje.
4. Shpëlahuni mirë – dhe bëhuni gati për ditën.
5. Për më shumë përfitime nga ulliri, masazhohuni me Gjalpit të Trupit Ushqyes me Ullinj pas dushit.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Olive Shower Gel

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Polysorbate 20, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Sodium Chloride, Polyglyceryl-2 Caprate, Trisodium Sulfosuccinate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Mel, Sodium Benzoate, Citric Acid, Olea Europaea Fruit Oil, Linalool, Disodium EDTA, Denatonium Benzoate, CI 19140, CI 42090, CI 17200.

My Review for Olive Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.