The Body Shop Kosovo

Olive Shower Gel

PASTRONI DHE FRESKONI LËKURËN TUAJ

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

Olive Shower Gel

PASTRONI DHE FRESKONI LËKURËN TUAJ

PËR TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

0/5
0 Mendime

Tani i çertifikuar nga Vegan Society dhe i bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë ekstraktin e frutave të vajit të ullirit dhe aloe vera organike të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Meksika, xheli ynë i dushit nga ulliri ndihmon që lëkura të ndihet e butë. Kjo aromë e freskët ulliri është e balancuar me nota delikate lulesh. Mbyllni sytë dhe imagjinoni se jeni në një ullishte me diell mesdhetar, të rrethuar nga fruta që dhurojnë shëndet.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, shkumëzon një ëmbëlsi, duke u shndërruar nga një teksturë e lehtë xhel në një shkumë të pasur me flluska. Shishja është e riciklueshme dhe e bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastiken tonë të ricikluar të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Mund ta ricikloni edhe kapakun! Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që nxiheni dhe e doni trupin tuaj.

  • Xhel dushi
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e butë, e pastër dhe e freskët
  • Aromë freskuese
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

  1. Shkumoni nje sasi në atë trup të bukur dhe më pas shpëlarjeni.

Si përdoret

  1. Shkumoni nje sasi në atë trup të bukur dhe më pas shpëlarjeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Olive Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco- Betaine, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate, Linalool, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Olea Europaea Fruit Extract/Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Denatonium Benzoate, CI 19140/Yellow 5, CI 17200/Red 33, CI 42090/Blue 1.

My Review for Olive Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.