The Body Shop Kosovo

Oils of Life™ Intensely Revitalising Facial Oil

Për lëkurë pa jetë

Oils of Life™ Intensely Revitalising Facial Oil

Për lëkurë pa jetë

0/5
0 Mendime

Ndihmon në hidratimin, qetësimin dhe freskimin e lëkurës me pamje të thatë. Po, e keni dëgjuar si duhet. Vaji ynë I fytyrës Oils of Life™ është një paketë e imët e përbërësve të çmuar që ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës tuaj me pamje dhe ndjesi të shëndetshme.
Vaji i fytyrës Oils of Life™ hidraton dhe ringjall shkëlqimin e lëkurës me ndihmën e tre vajrave të farave të shtypura në të ftohtë: vaji i farës së kuminës së zezë, vaji i farës së kamelisë dhe vaji i farës së trëndafilit. Formula jonë është ekipi ushqyes i ëndrrave.
Ky vaj hidratues i lehtë për fytyrën do të komplimentojë në mënyrë të përsosur pjesën tjetër të rutinës tuaj të kujdesit për lëkurën, duke shtuar pak më shumë hidratim. Shkrihet pa u lodhur në lëkurë për një përfundim të butë kadifeje dhe ndihet kaq luksoz ndërsa e masazhoni në qafë, faqe dhe në ballë.
Është një hidratues me bazë vaji që i përshtatet të gjitha llojeve të lëkurës, por është veçanërisht i mrekullueshëm për lëkurën e etur dhe të thatë. Disa madje thonë se është vaji ynë më i mirë i fytyrës për lëkurë të thatë para makeup-it për shkak të formulës së tij që përthithet shpejt. Nuk le asnjë mbetje. Nuk ngjit. Për lëkurë të tonifikuar, me pamje të shëndetshme.

  • Bërë me 99% përbërës me origjinë natyrore
  • I mbushur me tre vajra farërash të çmuar
  • Lëkura duket rrezatuese
  • Shijoni lëkurën me pamje rinore që ndihet më elastike dhe më e fortë *
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme * Vetëvlerësim i 182 grave pas një testi klinik.

Vaj Ulliri i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky ar i lëngshëm ka ndihmuar me zbutjen e lëkurës për mijëra vite. Vaji jonë vjen nga ullishtet e Italisë jugore.

Kumina e Zezë. Një nga tre vajrat e çmuar të farave në Oils of Life, ekstrakti i kuminës së zezë ndihmon në mbrojtjen e lëkurës tuaj.

Vaj Fare Camelina. Shtypur nga farat e lules së Arit të Kënaqësisë, ky është një vajrat e Oils of Life.

Clear

Si përdoret

1. Ngrihuni dhe shkëlqeni. Pastrojeni fytyrën duke përdorur Oils of Life Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel. Thani fytyrën me peshqir.
2. Shtrydhni 1-2 pika të vajit tonë të fytyrës në majë të gishtave dhe masazhojeni butësisht në fytyrën tuaj (jo afër syve ju lutemi!) Dhe qafën çdo mëngjes të vetëm. Përdoret para çdo kremi.
3.Për luksin maksimal, provoni Oils of Life Revitalising Facial Roller për të ndihmuar në stimulimin e pikave të presionit në fytyrë, qafë dhe dekolte.

Si përdoret

1. Ngrihuni dhe shkëlqeni. Pastrojeni fytyrën duke përdorur Oils of Life Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel. Thani fytyrën me peshqir.
2. Shtrydhni 1-2 pika të vajit tonë të fytyrës në majë të gishtave dhe masazhojeni butësisht në fytyrën tuaj (jo afër syve ju lutemi!) Dhe qafën çdo mëngjes të vetëm. Përdoret para çdo kremi.
3.Për luksin maksimal, provoni Oils of Life Revitalising Facial Roller për të ndihmuar në stimulimin e pikave të presionit në fytyrë, qafë dhe dekolte.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Oils of Life™ Intensely Revitalising Facial Oil

Triglicerid Caprylic / Capric, Vaj Frutash Ulliri/ Olea Europaea, Vaj Farash Simmondsia Chinensis, Vaj Farash Camelina Sativa, Vaj Trëndafili/ Rosa Canina, Vaj Fara Camellia Oleifera, Vaj Fara Nigella Sativa, Parfum, Tokoferol, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Vaj Luleje Pelargonium Graveolens, Vaj Rozmarine/ Rosmarinus Officinalis, Vaj Origanum Majorana, Vaj Luleje Anthemis Nobilis, Kumarin, Vaj Lavandula Angustifolia, Vaj Hibrid Lavandula Hybrida, Citral, Vaj Lëkure Citrus Aurantium Dulcis.

My Review for Oils of Life™ Intensely Revitalising Facial Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.