The Body Shop Kosovo

Oils of Life™ Intensely Revitalizing Cream

Për lëkurë më të butë

Oils of Life™ Intensely Revitalizing Cream

Për lëkurë më të butë

0/5
0 Mendime

Ky krem i mëndafshtë dhe luksoz në përbërje, përmban 3 vajrat më të çmuara në botë. Për një pamje më të gjallëruar, të hidratuar dhe më të shëndetshme të lëkurës suaj, përdorni kremin rigjenerues Oils of Life.

I pasuruar me vajin organik të ullinjve italianë. Me tre vajra të çmuar, si | vaji i farës së zezë të kuminit nga Egjipti, vaji i farës së camillias nga Kina dhe vaji i farës së trëndafilit nga Kili. Lëkura juaj do të duket më e relaksuar dhe do të jetë më e butë.

E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës, sidomos për ato që vuajnë mungesën e shkëlqimit dhe hidratimit në lëkurë. E aprovuar nga 167 zonja| zonjusha, të cilat e kanë provuar produktin.

Vaj Ulliri i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky ar i lëngshëm ka ndihmuar me zbutjen e lëkurës për mijëra vite. Vaji jonë vjen nga ullishtet e Italisë jugore.

Vaji i Trëndafilit të Egër. Vaji i Trëndafilit të Egër është i pasur në acide yndyrore dhe omega 3 dhe 6, perfekt për linjat tona më ushqyese të kujdesit të lëkurës.

Clear

Si përdoret

1. Merrni pak sasi nga produkti në mollëzat e gishtave. 2.Masazhojeni produktin në qafë dhe fytyrë me lëvizje rrethore. Shmangni zonën e syve. Aplikojeni produktin çdo mëngjes dhe darkë.

Si përdoret

1. Merrni pak sasi nga produkti në mollëzat e gishtave. 2.Masazhojeni produktin në qafë dhe fytyrë me lëvizje rrethore. Shmangni zonën e syve. Aplikojeni produktin çdo mëngjes dhe darkë.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Oils of Life™ Intensely Revitalizing Cream

Ujë, Polisobuten i Hidrogjenizuar, Dimetikon, Glicerinë, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Alkool Cetyl, PEG ¬ 40 Stearat, Stearat Gliceril, Oktildodekanol, Vaj Fruti Olea Europea, Gjalp Butyrospermum Parkii, Ekstrakt Gjalpi Fagus Sylvatica, Fenoksyetanol, Polakrilamid, Tristeran Sorbitat, Vaj Fruti Rosa Canina, Vaj i Farës Camellia Oleifera, Glikol Kapril, C13¬14 Isoparaffin, Proteinë Glycine Soja, Micë, Parfum, Tokoferol, Adenosie, Vaj i Farës Nigella Sativa, Laureth¬ 7, Linalool, Alkool Myristyl, Alkool Stearyl, Disodium EDTA, Acid Citrik, Limonene, Sodium Cocyl Glutamate, Geraniol, Citronellol, Etilheksilglicerinë, Benzoat Sodiumi, Sorbat Potasiumi, Acid Benzoik, Oksid Tin, Acid Sorbik, Cl 77891, Cl 19140, Cl 14700.

My Review for Oils of Life™ Intensely Revitalizing Cream

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.