The Body Shop Kosovo

Oils of Life™ Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel

Oils of Life™ Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel

0/5
0 Mendime

Oils of Life™ Vaji-në-Xhel Pastrues Intensivishte Rigjallëues ndihmon për të zgjuar lëkurën e dehidratuar dhe me pamje të lodhur. Vaji ynë i pastrimit të thellë është një lëvizës i butë, i formuluar për të ndihmuar në larjen e butë të atyre të keqes së tmerrshme, duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e butë dhe e freskët.

Vaj-në-xhel pastrues Intensisht Rigjallërues i Vajrave të Jetës, i vlerësuar me çmime, është në fakt një pjesë-xheli, pjesërisht pastrues me bazë vaji, duke përzier më të mirën e të dy botëve për një formulë pastrimi të thellë. Ky vaj për pastrimin e fytyrës ndihmon për t’i dhënë njollat ​​e përditshme ngërçin, duke lënë pas tij atë ndjenjën e butë të mëndafshtë.

Është i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurës, por nëse ndiheni të shtrënguar dhe të tendosur, atëherë është vaji ynë më i mirë pastrues për lëkurën e dehidratuar. E formuluar me tre vajra farash: vaj qimnoni të zi, vaj trëndafili dhe vaj kamelie, ndihet ushqyes i nivelit tjetër dhe zgjat për 72 orë.

Një adhurues i madh i pastrimit të dyfishtë? Krejt e kundërta me shqetësimin e dyfishtë, një pastrim i dyfishtë nxit atë ndjenjë të freskët si margaritë. Nëse lëkura juaj është e njollosur me SPF (FYI që duhet të jetë e përditshme), e grimuar ose keni djersitur, pastrimi i dyfishtë është pikërisht ajo që kërkoni.

  • I pasuruar me vaj qimnon të zi, vaj trëndafili dhe vaj kamelie
  • Lëkura duket më e lëmuar në sipërfaqe
  • Lëkura duket e rigjallëruar
  • 72 orë lumturi hidratuese
  • Mjaft e butë për lëkurë të ndjeshme

Qimnon i zi
Një nga tre vajrat e çmuar të farave në Oils of Life™, ekstrakti i farës së qimnonit të zi ndihmon në mbrojtjen e lëkurës tuaj.
Vaj ulliri organik i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë 
Ky ‘ari i lëngshëm’ ka ndihmuar në zbutjen e lëkurës për mijëra vjet. E jona vjen nga ullishtat e Italisë së Jugut.

Clear

Si përdoret

  1. Shtrydhni nje sasi te konsiderueshme ne duar dhe masazhojeni ne fytyre.
  2. Shperlajeni me uje dhe shikoni magjine.

Si përdoret

  1. Shtrydhni nje sasi te konsiderueshme ne duar dhe masazhojeni ne fytyre.
  2. Shperlajeni me uje dhe shikoni magjine.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Oils of Life™ Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel

Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Aqua, Sucrose Palmitate, Glycereth-26, Phenoxyethanol, Parfum, Tocopherol, Rosa Canina Fruit Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Limonene, Glycine Soja Oil, Geraniol, Citronellol, Citric Acid, CI 15985, CI 19140.

My Review for Oils of Life™ Intensely Revitalising Cleansing Oil-In-Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.