The Body Shop Kosovo

Oils Of Life™ Intensely Revitalising Bi-Phase Essence Lotion

Për lëkurë më të butë

Oils Of Life™ Intensely Revitalising Bi-Phase Essence Lotion

Për lëkurë më të butë

0/5
0 Mendime

Kjo formulë unike bifazike [vaj + ujë] është hapi i parë thelbësor pas pastrimit. I mbushur me tre vajra farash të çmuara nga e gjithë bota, formula bifazike kombinon freskinë e ujit me ndjesinë ushqyese të vajit, për ta lënë lëkurën të ndihet e zbutur dhe e rimbushur menjëherë me hidratim.

  • Pasuruar me Vaj Susami të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Nikaragua
  • I mbushur me vajin e farës së kuminës të zezë nga Egjipti, vajin e farës së kamelisë nga Kina dhe vajin e farës së trëndafilit nga Kili
  • Shkëlqimi rikthehet dhe lëkura duket më e butë
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
  • Vetëvlerësim nga 102 gra

Vaji i Trëndafilit të Egër. Vaji i Trëndafilit të Egër është i pasur në acide yndyrore dhe omega 3 dhe 6, perfekt për linjat tona më ushqyese të kujdesit të lëkurës.

Kumina e Zezë. Një nga tre vajrat e çmuar të farave në Oils of Life, ekstrakti i kuminës së zezë ndihmon në mbrojtjen e lëkurës tuaj.

Vaj Susami I Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky vaj i pasur dhe i mëndafshtë është një sekret i vjetër bukurie për lëkurë më të butë dhe të lëmuar. Ne e marrim tonin nga Nikaragua.

Clear

Si përdoret

1. Tundni shishen para se të derdhni disa pika në pëllëmbën e duarve ose në një tampon pambuku.
2. Vendoseni në fytyrë çdo mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit, përpara një vaji fytyre, serumi ose kremi. Shmangni zonën e syve.

Si përdoret

1. Tundni shishen para se të derdhni disa pika në pëllëmbën e duarve ose në një tampon pambuku.
2. Vendoseni në fytyrë çdo mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit, përpara një vaji fytyre, serumi ose kremi. Shmangni zonën e syve.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Oils Of Life™ Intensely Revitalising Bi-Phase Essence Lotion

Ujë, Propanediol, Undecane, Pantenol, Glicerinë, Tridecane, Vaj Fare Susami/ Sesamum Indicum, Klorid Natriumi, Vaj frutash Rosa Canina, Vaj farash Camellia Oleifera, Betaine, Alkool Denat., Benzoat Natriumi, Acid Caprylhydroxamic, Parfum, Vaj i Farës së Zezë/ Nigella Sativa, Sorbat Kaliumi, Disodium EDTA, Linalool, Ekstrakt Frutash Terminalia Ferdinandiana, Limonene, Vaj Frutash Mauritia Flexuosa, Geraniol, Citronellol, Tokoferol, Acid Citric, Vaj Fare Luledielli/ Helianthus Annuus.

My Review for Oils Of Life™ Intensely Revitalising Bi-Phase Essence Lotion

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.