The Body Shop Kosovo

Moringa Nourishing Dry Hair & Body Oil

Moringa Nourishing Dry Hair & Body Oil

0/5
0 Mendime

Ky vaj i thatë me aromë të freskët me lule do ta lërë lëkurën tuaj të ndjehet e butë si mëndafsh me çdo përdorim. Përdoreni në trupin dhe flokët tuaj për rezultate të përkryera hidratimi dhe ushqyerjeje.

  • Vaj i thatë zbukurues
  • Hidraton, zbut dhe ndriçon lëkurën
  • Shumë ushqyes
  • I lehtë dhe përthithet shpejt
  • Vaj Marula me burim nga Namibia
  • Vajra të bajames së ëmbël dhe Kukui
Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni në flokë të paktën pesë minuta para larjes.
2. Lëreni si një trajtim gjatë natës dhe lajeni në mëngjes.
3. Vendoseni në flokë të pastër për të ushqyer majat e thata.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Moringa Nourishing Dry Hair & Body Oil

Trigliceridi kapril / kapric (Emolient), Karbonat Dikaprilil (Agjent Për Zbutjen e Lëkurës), Vaj Marula/ Sclerocarya Birrea (Agjent Për Zbutjen e Lëkurës), Parfumi / Aromë (Aromë), Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis Agjent Zbutës), Vaji i Moringës/ Moringa Pterygosperma (Agjent Për Zbutjen e Lëkurës), Vaji Arre/ Aleurites Moluccana (Emolient), Linalool (Përbërës Aromatizues), Tokoferol (Antioksidues), Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate (Antioksidant), Geraniol (Përbërës Aromatizues), Vaj Lule Dielli/ Helianthus Annuus / (Emolient), Ascorbyl Palmitate (Antioksidant).

My Review for Moringa Nourishing Dry Hair & Body Oil

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.