The Body Shop Kosovo

Moringa Body Milk

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

Moringa Body Milk

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

0/5
0 Mendime

I lehtë, por tepër zbutës, locioni ynë me moringa është produkti i përsosur për rutinën tuaj të kujdesit për trupin. Lëkura juaj do të ndjehet më e butë, e ushqyer dhe më e mëndafshtë në prekje.

  • Qumësht trupi
  • Hidratim 24 orë
  • Për lëkurë të thatë
  • Teksturë e lehtë, qumështore
  • Thithet shpejt
  • E lë lëkurën të ndjehet më e butë dhe e hidratuar
  • Aromë e freskët, jeshile me lule
  • Vaj farash nga bishtajat e moringës e mbledhura me dorë

Vaj Fare Moringe i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky vaj është i pasur me omega 9 dhe është përdorur përdorur për të shekuj për të mbrojtur lëkurën. Yni është nga Ruanda.

Clear

Si përdoret

1. Masazhojeni butësisht pas larjes ose dushit.
2. Lëreni të thithet nga lëkura

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Moringa Body Milk

Ujë, Oktil Palmitat, Glicerinë, Ciklopentasiloksan, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Gliceril Stearat, Vaj Moringa/ Moringa Pterygosperma, PEG-100 Stearat, Vaj Susami/ Sesamum Indicum, Dimethicone, PEG-40 Stearate, Alkool Fenetil, Parfum, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Linalool, Hexyl Cinnamal, Disodium EDTA, Karbomer Natriumi, Butylphenyl Methylpropional, Hidroksid Natriumi, Benzil Salicilat, Geraniol, Hidroksicitronellal, Isoeugenol, Tokoferol, CI 19140.

My Review for Moringa Body Milk

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.