The Body Shop Kosovo

Moringa Shower Gel

PASTRUES GJENTIL

PER TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

Moringa Shower Gel

PASTRUES GJENTIL

PER TË GJITHA LLOJET E LËKURËS

VEGAN

0/5
0 Mendime

Merrni atë trup të bukur të freskuar dhe të pastër me xhelin tonë për dush Moringa me shkumë.

Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane dhe i bërë me 92% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë vajin e farës moringa të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Ruanda dhe aloe vera organike të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit nga Meksika, Xheli ynë i palodhur i dushit ndihmon që lëkura të ndihet e butë. Aroma me lule e ëndrrave tuaja, moringa delikate dhe ëmbëlsia e barit të sapoprerë erë si të ecni nëpër kopshte verore.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, shkumëzon një ëmbëlsirë, duke u shndërruar nga një teksturë e lehtë xhel në një shkumë të pasur me flluska.

Shishja është e riciklueshme dhe e bërë nga plastika 100% e ricikluar, duke përfshirë plastiken tonë të ricikluar të Tregtisë së Drejtë të Komunitetit të mbledhur nga rrugët e Bengaluru, Indi. Mund ta ricikloni edhe kapakun! Kjo do të thotë që ju mund ta doni planetin tuaj sa herë që nxiheni dhe e doni trupin tuaj.

  • Xhel dushi
  • E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës
  • Lëreni lëkurën të ndjehet e butë, e pastër dhe e freskët
  • Aromë florale dhe freskuese
  • 92% përbërës me origjinë natyrale
  • Tani i certifikuar nga Shoqëria Vegane
  • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

  1. Shkumoni nje sasi në atë trup të bukur dhe më pas shpëlarjeni.

Si përdoret

  1. Shkumoni nje sasi në atë trup të bukur dhe më pas shpëlarjeni.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Moringa Shower Gel

Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco- Betaine, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance, Citric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate, Linalool, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Hydroxycitronellal, Moringa Oleifera Seed Oil, Denatonium Benzoate,Caramel, CI 19140/Yellow 5.

My Review for Moringa Shower Gel

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.