The Body Shop Kosovo

Moringa Body Scrub

Moringa Body Scrub

0/5
0 Mendime

Bëjeni trupin tuaj të bukur të ndjehet i butë dhe i mëndafshtë me Scrub-in tonë të ri të trupit Moringa.

Nxirrni një sasi nga skrabi ynë eksfoliues dhe vendoseni mbi lëkurë të thatë ose të lagur. Masazhojeni, duke punuar nga gishtat e këmbëve deri në qafë. Largon dhe eksfolion qelizat e vdekura të lëkurës për ta lënë lëkurën e thatë të ndjehet më e lëmuar. Shpërlajeni dhe zbuloni butësinë.

I testuar dermatologjikisht dhe i certifikuar nga The Vegan Society, është bërë me 96% përbërës me origjinë natyrale, duke përfshirë Gjalpin tonë të Tregtisë së Drejtë në Komunitet dhe vajin e Farës Moringa të Komunitetit Fair Trade, kështu që ju mund të pastroni lëkurën tuaj duke ditur se po bëni mirë në mbarë botën. I pasuruar me grimcat e lëvozhgave të arrës angleze, ky eksfoliues i pasur dhe zbutës ka një aromë të freskët, me lule të moringës dhe i jep lëkurës një ndjesi të ushqyer me lagështi dhe të dashur. A e përmendëm që vjen edhe në një vaskë* 100% të riciklueshme?

*Aty ku lejojnë objektet lokale.

  • Scrub eksfolues i butë
  • Për lëkurë të thatë
  • 96% përbërës me origjinë natyrale
  • I testuar dermatologjikisht
  • Certifikuar nga Shoqëria Vegane
Clear
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Moringa Body Scrub

My Review for Moringa Body Scrub

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.