The Body Shop Kosovo

Moringa Body Lotion-to-Milk

Moringa Body Lotion-to-Milk

0/5
0 Mendime

Locioni ynë i trupit nga Moringa ushqen, hidraton dhe zbut lëkurën.

Plotësisht vegan dhe me 94% përbërës natyralë, përfshirë vajin e farës së Moringës nga programi i Komunitetit të Tregtisë së Drejtë në Rwanda, ky locion kremoz shkrihet në lëkurë, duke e bërë atë më të butë dhe më të lëmuar pa e yndyrosur.

Shijoni aromën e freskët të luleve dhe hidratimin 72-orësh.

 • Locion trupi kremoz
 • Ideale për lëkurë normale dhe të thatë
 • Zbut lëkurën për 72 orë
 • Teksturë e lehtë, jo ngjitëse
 • Me 94% përbërës me origjinë natyrore
 • Vegan
 • I testuar dermatologjikisht
Clear

Si përdoret

 1. Aplikojeni me lëvizje masazhuese
 2. Prisni që të përthithet para se të visheni.
 3. Shijoni aromën delikate.

Si përdoret

 1. Aplikojeni me lëvizje masazhuese
 2. Prisni që të përthithet para se të visheni.
 3. Shijoni aromën delikate.
0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Moringa Body Lotion-to-Milk

Aqua / Water / Eau, Caprylic / Capric Triglyceride, Coco-Caprylate / Caprate, Glycerin, Behenyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil / Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Beheneth-25, Butyrospermum Parkii Butter / Butyrospermum Parkii Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Parfum / Fragrance, Carbomer, Moringa Oleifera Seed Oil, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Linalool, Geraniol, Tocopherol, Citric Acid, CI 19140 / Yellow 5, CI 14700 / Red 4

My Review for Moringa Body Lotion-to-Milk

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online.