The Body Shop Kosovo

Moringa Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

Vegan

Moringa Hand Cream

Për lëkurë të thatë

Aromë lulesh

Vegan

0/5
0 Mendime

I përsosur për hidratim në lëvizje, mos dilni nga shtëpia pa këtë krem duarsh. E mbushur me aromën e moringës së freskët, me lule, formula e lehtë, krem xhel përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe mbrojtjen e duarve,

  • Krem duarsh
  • Ushqen duart
  • Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme
  • Lë duart të ndjehen më të buta dhe të lëmuara
  • Duart dhe kutikulat do të ndihen të buta si mëndafshi

Vaj Fare Moringe i Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Ky vaj është i pasur me omega 9 dhe është përdorur përdorur për të shekuj për të mbrojtur lëkurën. Yni është nga Ruanda.

Clear

Si përdoret

Masazhojeni në duar dhe kutikula.

Si përdoret

Masazhojeni në duar dhe kutikula.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Moringa Hand Cream

Ujë, Glicerinë, Caprylic/Capric Triglyceride, Vaj Bajameje të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Poliakrilat Natriumi, Alkool Cetil, Parfum / Aromë, Pentaerythrityl Distearate, Fenoksietanol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Vaj Soje/ Glycine Soja, Vaj Babasu/ Orbignya Oleifera, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii, Vaj Fare Moringa/ Moringa Oleifera, Myristamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Linalool, Benzil Salicilat, Disodium EDTA, Alkool Miristil, Alkool Stearyl, Geraniol, Tokoferol, Acid Citrik, Karamel, CI 19140 / Yellow 5.

My Review for Moringa Hand Cream

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.