The Body Shop Kosovo

Moringa Body Yogurt

Për lëkurë normale në të thatë

Përthithje e menjëhershme

Vegan

Moringa Body Yogurt

Për lëkurë normale në të thatë

Përthithje e menjëhershme

Vegan

0/5
0 Mendime

Duke ju bërë të ndiheni sikur keni sjellë më të mirën e një përvoje spa-je në shtëpi, Jogurti ynë i Trupit me Moringa ndihmon për të hidratuar gjymtyrët tuaja dhe për t’i mbajtur ata të hidratuar për 48 orë. Nuk kërkohet kohë e tepërt, Jogurtët e Trupit e The Body Shop janë të njohur për përthithjen e menjëhershme edhe në lëkurë të lagur – kështu që ju mund të kujdeseni për hidratimin tuaj të përditshëm shumë shpejt, sapo të dilni nga dushi. Plus, ky jogurt i shpejtë ju ndihmon të lëvizni shpejt gjithashtu, pasi mund të visheni menjëherë.
Megjithëse pema e moringën rritet me shpejtësi, Jogurtët tanë të Trupit nuk kanë të bëjnë vetëm me shpejtësinë. Me aromën e ëmbël të lules delikate të moringës, ky krem vegan që kursen kohë ndihmon lëkurën tuaj të ndjehet menjëherë më e butë dhe e ushqyer intensivisht. Pasuruar me ekstrakt moringa dhe qumësht organik të bajameve të Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë nga Spanja, është i lehtë, jo i yndyrshëm ose ngjitës, dhe lë lëkurën të ndjehet e butë dhe e hidratuar. Ndiheni sikur vetja juaj e palodhur është përkëdhelur me të vërtetë, apo jo? Spa në shtëpi sa herë që ju pëlqen – faleminderit Kosit të Trupit me Moringa!

  • Një krem i lehtë që përthithet në një çast
  • Hidratim 48 orë
  • Lëkura ndihet e hidratuar, më e butë dhe duket më rrezatuese
  • Pasuruar me ekstrakt moringa dhe qumësht organik bajamesh të Komunitetit të Tregtisë së Drejtë nga Spanja
  • Dilni nga dushi dhe përhapeni atë mbi lëkurën e lagur

Vaj dhe Qumësht Bajameje Organike e Komunitetit të Tregëtisë së Drejtë. Vaji dhe Qumështi ynë i Bajames që e dashurojnë lëkurën, janë të pasur me vitaminë E, të rritura nga Ekspertët Tanë të Bajames™ në Spanjë.

Ekstrakt Moringa. Dhurata që vazhdon dhuron. Ekstrakti i gjethes Moringa ka qenë një sekret bukurie për shekuj.

Acidi Hialuronik. Është vërtet i famshëm. Një hidratues i fuqishëm, ri-mbushës, gjendet natyralisht në lëkurë dhe ndihmon në mbajtjen e hidratimit.

Clear

Si përdoret

1. Nxirrni një sasi të Jogurtit tonë të Trupit me Moringa dhe masazhojeni atë në lëkurën tuaj, direkt pas dushit, ose sa herë që lëkura juaj ka nevojë për pak kujdes.
2. Tani vishni rrobat! Nuk ka nevojë të presim.

Si përdoret

1. Nxirrni një sasi të Jogurtit tonë të Trupit me Moringa dhe masazhojeni atë në lëkurën tuaj, direkt pas dushit, ose sa herë që lëkura juaj ka nevojë për pak kujdes.
2. Tani vishni rrobat! Nuk ka nevojë të presim.

0 / 5
Performanca
Cilësia
Vlera

There are no reviews yet. Be the first one to write one.

Shopping Cart

Përbërësit

Moringa Body Yogurt

Ujë, Glicerinë, Alkool Denat., Dimethicone, Butilen Glikol, Parfum, Fenoksietanol, Karbomer, PEG-100 Stearat, Gliceril Stearat, Gjalp Shea/ Butyrospermum Parkii Butter, Dimethiconol, Kaprilil Glikol, Hidroksid Natriumi Linalool, Hexyl Cinnamal, Alkool Benzil, Sodium Hyaluronate, Geraniol, HydroxycitronellalIsoeugenol, Ekstrakt i Farës së Bajames të Ëmbël/ Prunus Amygdalus Dulcis, Xanthan Gum, Acid Citrik, Acid Dehidroacetik, CI 19140, CI 15985.

My Review for Moringa Body Yogurt

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Fito Shpërblime

Sa më shumë shpenzoni, aq më shumë përfitoni. Për cdo 1 EUR përfitoni 1 Pikë. Kur të keni mbledhur 500 Pikë ne ju shpërblejmë me 5 EUR dhuratë për të shpenzuar në dyqan ose online. 

Email me when in stock

We’d be happy to contact you as soon as this item is available. Simply enter your email address in the space below.